Rodgers: Potrzebujemy ofensywnego pomocnika

23 stycznia 2021 | 12:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W ostatnim czasie pojawiły się głosy sugerujące zainteresowanie usługami Christiana Eriksena ze strony Leicester City. Popularne Lisy chciałyby wypożyczyć pomocnika Interu, lecz odstraszają ich nieco ogromne zarobki Duńczyka.

Na temat ewentualnych wzmocnień podczas zimowego okienka wypowiedział się Brendan Rodgers. Menadżer zespołu z King Power Stadium zasugerował, że pewne inwestycje mogą przerosnąć finansowe możliwości klubu:

- Zawsze jesteśmy optymistami, ale musi istnieć także poczucie rzeczywistości. Fantastycznie byłoby sprowadzić w tym oknie ofensywnego pomocnika. Sądzimy, że Dennis Praet nie będzie grał do kwietnia. To duża część sezonu. Najlepiej byłoby sprowadzić kogoś z bardziej ofensywnym nastawieniem. Będzie jednak trudno.

- Niektóre nazwiska znajdują się poza naszymi możliwościami i nie będziemy w stanie niczego zrobić. Jeśli jest ktoś, kto może przyjść i wesprzeć nas w tym okresie, postaramy się tego dokonać. Musimy być świadomi możliwości finansowych klubu, ale to nie oznacza, że nie możemy pozyskać nowych graczy.

Źródło: The Mirror

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 23 stycznia 2021 | 13:11   

Wątpię, nie stać ich na pensje Duńczyka


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich