Konsekwencje starcia Conte - Maresca

25 stycznia 2021 | 14:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Nie ucichły jeszcze echa sobotniej awantury na Dacia Arena z udziałem trenera Antonio Conte i arbitra Fabio Mareski. Chociaż oficjalne decyzje jeszcze nie zapadły, włoska prasa przewiduje jaką mogą być konsekwencje dyscyplinarne dla uczestników awantury.

Szkoleniowiec Nerazzurrich ma rzekomo zostać zawieszony na dwa najbliższe mecze w lidze (Benevento, Fiorentina), co można uznać za dość łagodny wymiar kary, szczególnie, że miało dojść nawet do fizycznego starcia między mężczyznami.

W przypadku sędziego, ma on otrzymać zakaz prowadzenia spotkań Interu, aż do odwołania. Nicola Rizzoli zastanawia się nawet nad czasowym wykluczeniem Mareski z grona pierwszoligowych arbitrów.

 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 9

SeaVent

SeaVent 25 stycznia 2021 | 15:25   

Brawo ten kolo zawsze coś odwalił...przy sedziowaniu Interu..brawo!!!

rafal

rafal 25 stycznia 2021 | 15:26   

Powinni zawiesić Conte do końca sezonu to by było najlepsze co by nas mogło spotkać

inter00

inter00 25 stycznia 2021 | 15:59   

Conte łagodnie ukarany, szczęście się do nas uśmiechnęło a sędzia zasłużenie nie powinien sędziować naszych meczów.

Rizzo

Rizzo 25 stycznia 2021 | 16:00   

Maresca spotkanie sędziował dobrze, a conte kolejny raz pokazuje że jest mentalnym dzieckiem, wyładowując swoje frustracje w taki sposób. W dodatku tradycyjnie obwinia wszystkich wokół za beznadziejny wynik, tylko nie siebie. On chyba chce być jak Mourinho pod tym względem,ale mu nie wychodzi.

Lambert

Lambert 25 stycznia 2021 | 16:21   

Ciekawe jak to jest z Abisso bo od czasu pamiętnego meczu z Fiorentiną nie pamiętam by sędziował jakikolwiek nasz mecz, a to już ze dwa lata.

Skiner10

Skiner10 25 stycznia 2021 | 17:41   

Atencjusz.

javier_zanetti

javier_zanetti 25 stycznia 2021 | 19:52   

wymowka na dwa spotkania zalatwiona, sedzia ktory nie dolicza tyle ile krul chce zalatwiony, atencja zalatwiona.. czego wiecej by mogl chciec nasz chytrusek? w sumie to conte analogicznie powinien dostac zakaz trenowania Interu do odwolania.. a przynajmniej podczas meczow

KawaOpole

KawaOpole 25 stycznia 2021 | 19:59   

Zobaczymy jakie faktycznie będą kary
Ale ocena pracy sędziego przez prasę i jego zwierzchników jest jasna i chyba nie chodzi o nie doliczenie kilku minut...

MAV

MAV 26 stycznia 2021 | 09:55   

Jeżeli faktycznie doszło do starcia fizycznego to niestety pokazuje tylko indolencję umysłową jednego jak i drugiego. Zachowanie dzieci z piaskownicy. Co ma Conte do tego ile minut sędzia dolicza, tak samo co ma sędzia do tego czy zespól wygrywa czy przegrywa. Gdybyśmy wygrywali to było by żeby kończył. Nie no zachowujmy się jak dorośli poważni ludzie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich