Pioli: Jesteśmy zdeterminowani, chcemy wygrać

25 stycznia 2021 | 22:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pomimo problemów kadrowych Stefano Pioli zapowiedział walkę o zwycięstwo z Interem, a nawet sięgnięcia po końcowy triumf w całym turnieju.

- Puchar Włoch to inne rozgrywki, gdzie łatwiej o szybką śmierć, czy po 90 minutach, czy po 120. To tylko jeden mecz. Zależy nam na tych rozgrywkach, chociaż to inna historia niż liga. Kolejne derby odbędą się w przyszłym miesiącu, a wcześniej czekają nas inne ważne mecze. Musimy podejść do tego ćwierćfinału w najlepszy możliwy sposób.

- Czeka nas rywalizacja z niebezpiecznym przeciwnikiem, lecz jesteśmy zdeterminowani, aby się odbić. Nie mieliśmy szczególnego szczęścia w losowaniu, ponieważ trafiliśmy do najtrudniejszej części drabinki, ale jeśli chcesz sięgnąć po puchar, musisz stawić czoła każdemu.

- Jeśli chodzi o kontuzje, Bennacer czuje się lepiej, ale będzie dostępny dopiero w sobotę z Bologną. Calhanoglu nadal nie jest gotowy, a Mandzukić, Tonali i Kalulu mieli problemy po sobotnim meczu. Będziemy musieli poczekać do jutra, aby zobaczyć, czy będą dostępni podczas derbów.

Źródło: Milan TV

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 25 stycznia 2021 | 23:02   

Milan osłabiony, zdemolowany przez Atalante. Można go dobić i przejść dalej w drabince


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich