Duża rozbieżność Interu i Lautaro

26 stycznia 2021 | 07:58 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Jak informowaliśmy kilka dni temu, w siedzibie Interu gościł ostatnio agent Lautaro Martineza. Zdaniem CalcioMercato.com, podczas spotkania obie strony nie mogły dojść do porozumienia w kwestii nowego kontraktu.

Według portalu, przedstawiciele El Toro oczekują podwyżki do około 10 milionów euro rocznie netto. Ich zdaniem Lautaro powinien zarabiać nie mniej niż jego partner z ofensywy Nerazzurrich, Romelu Lukaku. Inter nie jest jednak zainteresowany płaceniem aż tak wysokiej gaży, oferując napastnikowi maksymalnie 5 milionów euro rocznie netto.

Umowa 23-latka wygasa dopiero za 2 lata. Agent Lautaro Martineza przyspieszył rozmowy o podwyżce po tym jak media obiegła informacja o zainteresowaniu płynącym z Barcelony. Zdaniem hiszpańskich mediów, Blaugrana miała oferować młodemu Argentyńczykowi nawet 10 milionów euro rocznie netto. Jak dodaje CalcioMercato.com, Nerazzurri są gotowi wrócić do rozmów o nowym kontrakcie, jeżeli Lautaro dostanie kontrpropozycję od innego klubu. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 19

inter00

inter00 26 stycznia 2021 | 08:55   

Czy tobie czasem Martinez sufit na łeb się nie spadł?

intermed1

intermed1 26 stycznia 2021 | 09:01   

Za strzelanie goli w 2 meczach na 15 to nawet na 5 milionów nie zasługujesz

KawaOpole

KawaOpole 26 stycznia 2021 | 09:25   

Poczekajmy, kluby dostały już po dupie, zaraz wszystkie odczują skutki pandemi w klubowej kasie i już takiej kasy nie będą oferować

Oba

Oba 26 stycznia 2021 | 09:35   

Z jego gra to 3,5 mlnE na sezon to max.

Maradon.

Maradon. 26 stycznia 2021 | 10:11   

Nie jest wart pensji 10 mln. Nikt nie jest poza Messim czy Ronaldo. Sprzedać nawet za 60 mln i brać Belottiego.

MAV

MAV 26 stycznia 2021 | 10:23   

To jest jakieś odrealnienie. Widać że zaczyna mu odwalać. Może najpierw niech utrzyma skuteczność na przyzwoitym poziomie a dopiero później myśli od podwyżce.

oster

oster 26 stycznia 2021 | 10:33   

Lautaro powinien zarabiać połowę tego co Lukaku bo strzela o połowę mniej bramek , to chyba jakieś żarty ile chce zarabiać ten argentyński Milik...

szpula

szpula 26 stycznia 2021 | 11:11   

Pogrzało go! ,Barcelona te 10 baniek to mogła przed plandemia oferowac, teraz dostała niezłe po dupie co widać w braku wzmocnień i w tabeli ligowej

Lambert

Lambert 26 stycznia 2021 | 11:20   

W takim razie sprzedać, by klub mógł zarobić.
POTĘŻNY BYK który wywraca się przy pierwszym oddechu przeciwnika na karku, do farcelony by pasował jak ulał. (edycja 2021.01.26 11:29 / Lambert)

shakurspeare

shakurspeare 26 stycznia 2021 | 11:50   

City bierzcie go

Rahi

Rahi 26 stycznia 2021 | 12:58   

Ja już nie wierzę w tego człowieka. Ani wybitny, ani uczciwy

excubitor

excubitor 26 stycznia 2021 | 14:49   

Stawka nierealna nawet przed zarazą, więc tylko pogratulować fantazji jego agentom. Niech najpierw zacznie strzelać.

smerf1600

smerf1600 26 stycznia 2021 | 15:09   

Za te nieustanne pudła bierz chłopie 3,5 z pocałowaniem ręki a jak nie to wyjazd

banikowy

banikowy 26 stycznia 2021 | 15:14   

Barcelona idzie do sądu o kilka milionów z poprzednim trenerem a miałaby dać gościowi który wykorzystuje może 10% stuprocentowych sytuacji 10mln euro na sezon?
Przecież ten klub musi zacząć się pozbywać kominów płacowych a nie je tworzyć, gdzie sens, logika?
Typowa zagrywka agenta, puścił bokiem newsa o zainteresowaniu Barcelony a teraz będzie naciskał na podwyżkę...
W tej formie myślę że 40mln będzie ciężko za niego wyciągnąć.

2osiem

2osiem 26 stycznia 2021 | 15:15   

Lautaro do Barcelony - komentarze w tonie "za 100 mln to mogą dostać jego koszulkę!"
Lautaro chce zarabiać tyle co topowi zawodnicy w Serie A - komentarze: "Pjebało cieniasa!"
xDDD

javier_zanetti

javier_zanetti 26 stycznia 2021 | 19:55   

2osiem smutna prawda o uczestnikach cyrku pt. intermediolan.com

Rahi

Rahi 26 stycznia 2021 | 20:21   

Nikt was tu nie trzyma...

2osiem

2osiem 26 stycznia 2021 | 21:02   

@Rahi czy ja narzekam? Mnie po prostu bawi, jak po niecałej połówce sezonu windowano wartość Lautaro pod niebiosa, a teraz widzę komentarze, żeby nowy kontrakt dawał mu pensję 3-5 mln xD

Maciej Pawul

Maciej Pawul 26 stycznia 2021 | 22:16   

Zarabia bodajże te 3 z hakiem, to maks teraz 5, żaden klub nie wali top wynagrodzenia z miejsca.