Oficjalnie: Conte zawieszony na dwa mecze

26 stycznia 2021 | 15:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia włoskich mediów w sprawie kary dla Antonio Conte. Szkoleniowiec Interu został zawieszony na dwa najbliższe mecze ligowe za swoje zachowanie podczas ostatniego starcia z Udinese.

Włocha zabraknie na ławce podczas spotkań z Benevento i Fiorentiną. Dodatkowo Conte zmuszony będzie zapłacić karę grzywny w wysokości 20 tys. euro. Lele Oriali został ukarany grzywną w wysokości 5 tys. euro.

W pomeczowym raporcie sędziego można przeczytać, że trener został ukarany za gwałtowne protesty i wypowiadanie obraźliwych słów w kierunku arbitra, które trwały jeszcze przed zatrzymaniem akcji i opuszczeniem boiska. Po meczu w tunelu miało dojść do skonfrontowania sędziego z groźną i obraźliwą miną.

Źródło: Lega Serie A

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 26 stycznia 2021 | 15:57   

Jeżeli to co mówił Conte, czyli zawsze ty Maresca zawsze ty, zostało zakwalifikowane jako słowa obraźliwe to ewidentnie sędzia ma jakieś kompleksy i musiał wyrzucić Włocha żeby pokazać kto jest szefem. Jednak domniemany atak w tunelu zasługiwał na karę i 2 mecze są dosyć łagodnym wyrokiem. Ciekaw jestem ile posiedzi sobie ten Czesiek z gwizdkiem.

shakurspeare

shakurspeare 26 stycznia 2021 | 17:07   

Mało


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich