Powrót LuLa - Nerazzurri pokonali Benevento

30 stycznia 2021 | 19:48 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

Za nami mecz z Benevento. Nerazzurri w pierwszej połowie mieli problemy ze skutecznością. W drugiej odsłonie zdecydowanie poprawili ten element i pokonali rywali 4:0.

PRZEBIEG MECZU:

1' Pierwsza wrzutka Perisicia.
7' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Po faulu na Hakimim, Eriksen wykonał rzut wolny. Świetnie posłał piłkę w pole karne i musną ją Improta, któremu przypisano tę bramkę.
13' Hakimi wywalczył rzut rożny, do piłki ponownie podszedł Duńczyk, ale tym razem obrońcy Benevento odczytali jego intencje.
15' Faul Caldiroli na Lautaro w obrębie pola karego, ale sędzia podyktował jedynie rzut wolny - dośrodkowanie Eriksena, ale Nerazzurri nie wykorzystali sytuacji.
19' Strzał Perisicia, lecz pewnie piłkę złapał Montipò.
23' Niecelny strzał Martineza z dystansu.
24' Centra Benevento, do piłki próbował dojść Ionita, ale uprzedził go Perisić. Goście nie wykorzystali także rzutu rożnego.
27' Rzut rożny dla Interu, ale ekipa Stelliniego była nieskuteczna.
28' Caldirola został ukarany żółtą kartką za faul na Barelli. Kolejny rzut wolny dla Nerazzurrich. Eriksen dogrywał piłkę do Hakimiego, który pogubił się w akcji.
32' Fantastyczne podanie Eriksena do Gagliardiniego, którego sfaulował De Paoli za co zobaczył żółty kartonik.
33' Ponownie Eriksen z rzutu wolnego, było to mocne uderzenie, ale bramkarz zdołał wybić piłkę.
34' Eriksen szukał w polu karnym Hakimiego, lecz Marokańczyk prawdopodobnie był na spalonym, a finalnie nie trafił w piłkę.
36' Kontra Interu, ruszył Lautaro, który podał do Hakimiego, ten ponownie do Argentyńczyka, który fatalnie wykończył tę akcję.
38' Barella wypuścił Hakimiego, który dograł do Martineza, ale napastnika powstrzymał Glik.
41' Faul Improty na Hakimim. Rzut wolny dla Interu.
43' Dośrodkowanie Hakimiego, który wywalczył rzut rożny. Eriksen krótko do Hakimiego. Obrończy Benevento ponownie wybili piłkę za końcową linię boiska. Kolejna wrzutka Eriksena, ale faulu w ataku dopuścił się Ranocchia.
45' Improta wywalczył rzut rożny, ale drużyna gości nie wykorzystała tej okazji. Sędzia zakończył pierwszą połowę.

48' Eriksen z dystansu, ale w poprzeczkę! Piłkę próbował dobić Lautaro, ale był na spalonym.
53' Dośrodkowanie Barelli. Piłkę załapał Montipò.
54' Świetne podanie Bastoniego do Hakimiego, który chciał dośrodkować, ale finalnie wyszedł z tego niecelny strzał.
56' Próba dośrodkowana Perisicia, ale ponownie piłkę przechwycił bramkarz.
57' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! LAUTARO OO!!! MARTINEZ OOOOO!!! Argentyńczyk otrzymał piłkę od Gagliardiniego, ustawił się i trafił do bramki!
60' Podwójna zmiana w ekipie Benevento.
64' Vidal zmienił Barellę.
66' Lukaku zamienił się pozycją z Hakimim, dośrodkował do Marokańczyka, ale Achraf był na spalonym.
67' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! LU-KA-KU!!! Bład bramkarza, który wybił piłkę niemal prosto pod nogi Martineza, ten nieco przypadkowo dograł piłkę do Belga, który zdobył kolejną bramkę.
73' Sanchez wszedł w miejsce Martineza. De Vrij natomiast zmienił Skriniara.
75' Kolejny rzut rożny Interu. Eriksen w pole karne, próbę strzału podjął Hakimi, ale był on niecelny.
77; Eriksen ponownie wykonywał rzut rożny, podrkęcił piłkę i sprawił trudności Montipò.
78' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Ponownie Romelu Lukaku! Asystę zaliczył Alexis Sanchez.
80' Podwójna zmiana w Interze: Pinamonti zmienił Lukaku, a Sensi - Gagliardini.
81' Pierwsza okazja Pinamontiego, lecz napastnik źle uderzył głową.
83' Eriksen z dystansu, lecz bramkarz bez problemu złapał piłkę.
89' Wrzutka Perisicia, później Eriksena, ale nic z tego nie wynikło.
90' Koniec spotkania.

Inter - Benevento 4:0 (1:0)