Inter odpadł z Pucharu Włoch

9 lutego 2021 | 19:49 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna4 min. czytania

Nerazzurri zmierzyli się z Juventusem w drugim półfinale. Mimo licznych okazji zespół Antonio Conte nie zdołał odrobić strat z pierwszego spotkania. Inter odpadł z Pucharu Włoch.

PRZEBIEG MECZU:

2' Bernardeschi sfaulował Hakimiego.
6' Dobra próba skonstruowania akcji ofensywnej Interu, lecz Barella niecelnie podał do Eriksena.
9' Świetna okazja Ronaldo, który otrzymał piłkę, wyszedł między dwóch obrońców, ale podanie nie było zbyt dobre i piłkę złapał Handanović.
10' Barella wypuścił Hakimiego, który wyprzedził rywala, zdołał dośrodkować, piłkę przejął Martinez, który nie zdołał oddać celnego strzału.
13' Żółta kartka dla Darmiana za faul na Ronaldo.
19' Zbyt mocne dośrodkowanie Barelli.
22' Fantastyczna akcja Hakimiego, który finalnie był bliski zdobycia bramki, ale zablokował go Demiral.
23' Rzut wolny dla Interu po faulu na Hakimim. Eriksen w pole karne. Piłkę sytuacyjną miał Brozović, ale posłał ją w trybuny.
23' Błąd Juventusu. Rzut rożny dla Nerazzurrich, lecz dobrze w obronie zagrał zespół Pirlo.
24' Żółta kartka dla Alexa Sandro za faul na Hakimim tuż przed polem karnym.
25' Rzut wolny dla Interu. Świetna wrzutka Eriksena. Lukaku bliski zdobycia bramki, ale piłka ląduje za końcową linią boiska.
28' Kolejna okazja Interu. Do piłki doszedł Eriksen, który oddał strzał, ale piłka odbiła się od Brozovicia, po czym piłka trafiła pod nogi Martineza. Argentyńczyk nie zdobył jednak bramki.
30' Błąd Buffona i Inter wznowił grę z rogu boiska.
33' Strzał Brozovicia z dystansu, lecz piłkę pewnie złapał Buffon.
38' Kulusevski ładnie się uwolnił i próbował podać do dobrze ustawionego Ronaldo, lecz ten poślizgnął się i piłkę przejął Inter.
41' Rzut wolny dla Juventusu. Ronaldo oddał strzał, który został zablokowany przez defensorów Interu.
42' Kolejna próba Ronaldo, ale zablokował go De Vrij.
42' Ronaldo po raz trzeci, lecz tym razem Handanović stanął na jego drodze do bramki.
44' CR7 ponownie zablokowany! Bastoni ze świetną interwencją.
45' Koniec pierwszej części spotkania.

47' Rzut rożny dla Interu.
49' Kontra Juventusu, lecz Ronaldo posłał niecelne podanie do Kulusevskiego.
52' Strzał Hakimiego, ale nad bramką.
57' Bastoni wyprzedził Ronaldo i wybił piłkę na rzut rożny.
58' Perisić zmienił Darmiana.
59' Kolejna kontra Juventusu. Ronaldo oddał niecelny strzał.
61' Rzut wolny dla Interu. Zbyt lekkie dośrodkowanie Eriksena.
52' Bernardeschi zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się McKennie.
63' Kolejny rzut wolny dla Nerazzurrich. Piłkę ponownie dogrywał Eriksen, lecz tym razem zbyt mocno.
64' Bardzo dobra interwencja Handanovicia, który obronił strzał Ronaldo.
65' Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Perisić.
66' Podwójna zmiana: Sensi za Eriksena i Kolarov za Bastoniego.
67' Martinez sfaulował Kulusevskiego. Rzut wolny dla Juventusu. Cuadrado w pole karne. Piłkę złapał kapitan Nerazzurrich.
70' Handanović ponownie obronił strzał Ronaldo.
73' Żółta kartka dla Brozovicia.
74' Strzał z dystansu Sensiego zalokowany przez Alexa Sandro.
77' Próba Lukaku, ale Belg ponownie nieskuteczny.
81' Hakimi w boczną siatkę.
81' Zmiana w Juventusie. Chiellini zmienił Cuadrado.
85' Rzut rożny dla Interu. Lukaku dograł piłkę do Sensiego. Włoch nie trafił do bramki.
87' Kolarov z dystansu, lecz nad bramką.
87' Chiesa wszedł w miejsce Kulusevskiego.
94' Nerazzurri nie zdołali trafić do bramki Buffona. Zespół Antonio Conte odpadł z Pucharu Włoch.

Juventus - Inter 0:0

Juventus (4-4-1-1): 77 Buffon; 13 Danilo, 28 Demiral, 4 De Ligt, 12 Alex Sandro; 16 Cuadrado, 30 Bentancur, 25 Rabiot, 33 Bernardeschi; 44 Kulusevski; 7 C. Ronaldo.
Ławka rezerwowych: 1 Szczesny, 31 Pinsoglio, 3 Chiellini, 9 Morata, 14 McKennie, 19 Bonucci, 22 Chiesa, 36 Di Pardo, 37 Dragusin, 38 Frabotta, 51 Peeters
Trener: Andrea Pirlo.

Inter (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 2 Hakimi, 23 Barella, 77 Brozovic, 24 Eriksen, 36 Darmian; 9 Lukaku, 10 Lautaro.
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 97 Radu, 5 Gagliardini, 8 Vecino, 11 Kolarov, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 14 Perisic, 15 Young, 33 D'Ambrosio, 99 Pinamonti.
Trener: Antonio Conte.

Dyskwalifikowani: Vidal, Sanchez (I).
Zagrożeni: Brozovic, Eriksen, Ranocchia, Skriniar, Young (I); Alex Sandro, Arthur, Bentancur, Bernardeschi, Chiesa, Cristiano Ronaldo, De Ligt, Demiral, Morata, Rabiot (J).

9 lutego 2021 | 19:51

Dobry skład, najlepsze z możliwych! Jazda z nimi!!!!

PasywnoAgresywny

Ależ mi ten Conte zaimponował

9 lutego 2021 | 20:12

Trzeba usiąść na nich od pierwszych minut i nie oddać ani centymetra placu. Niech wiedzą że przyjechaliśmy tu wygrać. Po zwycięstwo!

9 lutego 2021 | 20:13

Eriksen królu prowadź !

9 lutego 2021 | 20:18

wow!

9 lutego 2021 | 20:38

Lepszego składu obecnie chyba nie da się zmontować. Oby była chęć walki i skuteczność!

paweloo7

paweloo7

9 lutego 2021 | 21:18

niech konciak zdejmie tego drewniaka martineza bo patrzec na niego sie nie da, drugi perishit tylko ze chorwqt potrafi chociaz w piłke trafić...

9 lutego 2021 | 21:35

Margines dramat, tylko kto za niego?? :/ Poza tym Darmian średnio, reszta super!

9 lutego 2021 | 21:39

Dobrze się to ogląda. Szanse są ale kontry Juve są strasznie groźne. Damy radę, przycisnąć ich trzeba i nie puścić! Forza!

9 lutego 2021 | 22:02

Dobra, ktokolwiek za marginesa!

9 lutego 2021 | 22:38

¯ _(ツ)_/¯ cóż (edycja 2021.02.09 22:39 / Lambert)

9 lutego 2021 | 22:41

Nie dla nas kwitnie ananas. Zastanawiam się czy Inter z 09/10 też nie byłby w stanie wygrać w Turynie w dzisiejszych czasach (jakaś klątwa)

Szkoda... no ale był to jeden z najlepszych naszych meczow w tym sezonie. Contemu też nie można nic zarzucić, Eriksen pewnie nie miał sił na dłużej.
Boje sie tylko zeby się teraz nie podłamali czy coś.
Flop- Margines i Darmian. Top- wszyscy pozostali. (edycja 2021.02.09 22:44 / maestro84)

Bonhart25

Bonhart25

9 lutego 2021 | 22:44

Gra w polu nie najgorsza, tylko czemu tak mało strzałów a zamiast tego próbowali wejść z piłką do bramki?

ArturO888

ArturO888

9 lutego 2021 | 22:46

Niby człowiek wiedział, ale trochę się łudził...

No cóż, pomimo całkiem dobrej gry, ponownie razi brak skuteczności. Napastnicy od kilku spotkań są kompletnie bez formy i nie stwarzają żadnego zagrożenia. Nie rokuje to najlepiej przed dwoma bardzo ważnymi meczami w lidze, z Lazio i Milanem.

Juventus zagrał klasycznie w swoim stylu. Ani przez moment nie mogli czuć że awans do finału jest zagrożony.

W tym meczu chyba cała drużyna poza napastnikami na plus. Na minus zdecydowanie Lukaku i Lautaro.

Nie graliśmy tragicznie, choć widać było że Juve specjalnie oddaje inicjatywę. Jak się popełnia takie karygodne błędy w obronie w 1 meczu to nie ma co marzyc o finale. Oby nas to wzmocniło na ligę bo teraz Lazio i Milan czyli bardzo ważne mecze które zadecydują o Scudetto.

Matti

Matti

9 lutego 2021 | 22:55

Lautaro i Darmian kiepsko. Sensi widać, że nieograny. Bardzo chciałbym jednak pochwalić Kolarova. Może się jeszcze nada. Dużo ruchu dał po wejściu, dobre podania, przerzuty, odbiory. Jakby utrzymał taką formę to super.

Co do meczu to nie liczyłem na zwycięstwo. Chciałem zobaczyć walkę i motywację, bo wiadomym było, że jak nie strzelimy w pierwszej połowie to Juve się cofnie. Inter jednak zagrał bardzo dobrze, jednak jak często to bywa zabrakło wykończenia. Boli trochę fakt, że pierwszy mecz przesądził o zwycięstwie Juve, które sami im sprezentowaliśmy.

9 lutego 2021 | 22:57

Przebrzydłe, cyniczne Juve Allegriego powróciło.
TOP i MVP meczu - Pan Samir Handanović
FLOP - Impotent Lautaro

9 lutego 2021 | 23:04

Dobry mecz ale trzeba strzelać bramki. Brakowało mi też przyśpieszenia. To niestety częste w tym sezonie, że mało jest gry na jeden kontakt.

Duży minus przy Lautaro. Ma przygotowanie fizyczne i taktyczne ale skuteczność na poziomie Milika nie może cieszyć. Jeszcze te udawanie, że ktoś go faulował. Niestety często w tym mevzu był kulą u nogi. Darmian też słabo. Miałem nadzieje, że będzie jego gra wyglądała lepiej.

Duży plus obrona. Nie pękali, kilka ofiarnych bloków i fajnych podłączeń do akcji. Handa też dzisiaj kilka świetnych interwencji.

Reszta zespołu też ok ale czasem czegoś brakowało. Na pewno dobrze widzieć zaangażowanie i determinacje. Była walka do końca, a to też jest ważne.

Trzymam kucik dalej za naszych. Oby sezon zakończony scudetto. Forza Inter.

SeaVent

SeaVent

Smuci odpadniecie..ale nie po lamerskiej przegranej. (Nie wliczam 2 błedów na Meazza) cieszy komentarz brata fana juve Inter pokazał serce i fajnie grali. Smuci brak skutecznosci Lautaro. Cieszy Handa...osobiscie w tym sezonie licze na scuddeto dlatego odpniecie z pucharu jakoś przeboleje...(choć bardzo wielka szoda) nastepnym razem 3 pkt w lidze na allianz :D 1:0 bramke sadzi Lautaro! Forza Inter!!! Jedziemy dalej to nie koniec.

9 lutego 2021 | 23:07

Matti chyba coś ci się pomylily nazwiska Lautaro z Lukaku bo Laura był wszędzie tak jak Barella i walczył a Lukaku przeszedł obok meczu i nie dał tyle co w lidze z Judaszem.Liczylem przynajmniej że wygramy chociaż jeden zero,bo awans do finału straciliśmy tydzień temu przez indywidualne błędy.Brawa się należą za walkę do końca

banikowy

banikowy

9 lutego 2021 | 23:24

Lukaku praktycznie cały czas z plastrem, dużo miejsca Lautaro i gdyby umiał strzelać jedną na dwie setki to miałby dziś conajmniej bramkę a nie wieczne leżenie.
Dziwi mnie wejście Perisicia i Kolarova, nie dali oni nic na plus.
Zabraklo Pinamontiego, jak już szliśmy na całość to wpuścić kolejnego napastnika nie zrobiłoby nam różnicy.
Potrzeba kogoś kto wbiegnie pomiędzy/za napastników i wykorzysta plastry skupienie obrońców na Lukaku.
Niemniej taktycznie mecz na plus, wykończenie na odpierdol.

Matti

Matti

9 lutego 2021 | 23:27

@rafal Co takiego Lautaro zrobił? Nie trafił na pustą i został sfaulowany przez murawę. To, że ktoś jest wszędzie nie znaczy, że coś wnosi. Oczywiste było, że Lukaku zostanie podwojony, a i tak wygrał parę pojedynków i rozegrał piłkę.

Młodydragon

Młodydragon

9 lutego 2021 | 23:39

Nie dodawałem komentarza przez chyba 4 lata a stronę i komentarze sprawdzam przynajmniej 2 razy w ciągu dnia, staram się oglądać wszystkie mecze i wiedziałem że nie awansujemy choć miałem nadzieje( osobiście obstawiałem 0:1 dla nas co i tak by nie dało awansu) nie wiem jak mam skomentować dzisiejszy mecz... Niby grali niby sytuację były... Mnie chyba szczerze mówiąc zabrakło Sancheza za Lautaro (który ostatnio jest tragiczny) a i Lukaku moim zdaniem nic nie grał.
Do najzagorzalszych kibiców (nie mówię o fanatykach) wierzycie w scudetto bo po dzisiejszym meczu czuję że będzie na prawdę ciężko

Brakowało Aleksisa, brakowało kogoś technicznego i większego polotu w ofensywie.. Szkoda, że odpuściliśmy Papu Gomeza bo z nim szanse na scudetto wzrosły by z 10% i w takim meczu sam mógłby dać awans

maciosincho

maciosincho

9 lutego 2021 | 23:51

Po takim meczu jestem zadowolony bo zagraliśmy kawał dobrego futbolu nieważne że przegraliśmy gralismy piękny futbol tak trzymaj cunte zdecydowanie się poprawiłes patrząc na ostatnie 1.5 msca

maciosincho

maciosincho

turbocygan

turbocygan

10 lutego 2021 | 00:30

Mecz był tak ciekawy, że pierwsze 45 minut minęło, jak pstryknięcie palcem. Bardzo podobała mi się gra Eriksena i mam nadzieję, że zagrzeje miejsce w pierwszym składzie na dłużej :) klątwa lewej obrony trwa i tym razem Darmian dał ciała po całości. No ale brawo dla Conte, że w końcu nie cacka się i robi szybciej zmiany. Lautaro porażająca nieskuteczność, ale Lukaku nie lepszy. Od napastników wymaga się strzelania bramek, a nie wiecznego odgrywania piłki ;P

10 lutego 2021 | 07:12

Martins też tak myślę przy takich zagraniach nawet jak nie ma ręki to pokazują z bliska powtórkę.. tym razem jak makiem zasiał cisza..pozatym faul na hakimim przy polu karnym jak dla mnie czerwo.

cipcior

cipcior

10 lutego 2021 | 07:47

Jakie czerwo, jaki karny Panowie, nie bądźcie tacy nieobiektywni bo nie stworzyliśmy żadnej 100% sytuacji. Tak naprawdę to Brozo powinien dostać czerwo za faul wyprostowanymi nogami. Sędzia bardzo dobrze prowadził mecz ale rozumiem, że tutaj jest szukanie alibi po buńczucznych komentarzach, że jedziemy jak po swoje. Graliśmy tak jak oni chcieli abyśmy grali, Lukaku wyłączony z gry i groźniejsze sytuacje miał Juventus. zluzujcie i przejrzyjcie na oczy, Antek wystawił najmocniejszy skład, który nie potrafił wygrać z Juventusem składającym się w połowie z rezerwowych zawodników. Z tym trenerem nie zajdziemy daleko.

Skarbonella

Skarbonella

10 lutego 2021 | 07:57

Boli Was wielkie Juve;) lubimy patrzec na komentarze po Waszych porazkach.. wydajecie miliony na transfery a w lutym juz Was nie ma w zadnych pucharach ...kwintesencja tego durnego Conte byl w cudzyslowiu faul ma lautaro...

SeaVent

SeaVent

10 lutego 2021 | 08:17

W "cudzysłowiu" to w dupie byłeś... jakim trzeba być smutnym aby dowartosciowywać się czytaniem komentarzy po porażce. Jak was rozklepaliśmy 2 0 to bałeś się wejść pewnie do nas. Z innej strony jakie wielkie juve? W 2020/21 bilans jest 1 do 1 w wygranych i remis. Forza Inter!

Sostek

Sostek

Mimo że przegraliśmy to widać było walkę. Niestety sie nie udało. Zaskoczył mnie kolarov na minus darmian i sensi. Hakimi skubany ma speeda i wkur... mnie tylko kometarz komentatora jak w 76min powiedzial ze hakimi nie ma juz odejscia. Radze pobiegac te 76min z 15minutowa przerwa i zobaczymy czy bedzie odejście. Szkoda i jeszcze raz szkoda ale żyjemy dalej i lecimy z ligą.

10 lutego 2021 | 09:40

Skarbonella miliony na transfery?? A juve to co też kupiliście dużo piłkarzy, a i tak ciągle w meczach gracie padake

Kacperi

Kacperi

10 lutego 2021 | 09:43

Cipcior nie żeby co ale właśnie z Conte jest coraz lepiej, a bilans z juve zwycięstwo porażka i remis więc moim zdaniem dobrze mu idzie w tym sezonie ;)

chinterek

chinterek

13 lutego 2021 | 12:15

I co zesraliście sie frajerzy.Nawet z tak slabym obecnie Juve nie potraficie wygrać łamagi bez mentalności. Możecie grac finał o puchar sołtysa Mediolanu gamonie.