CAMPIONI 2021

 

Del Piero: Conte musi być ostrożny

10 lutego 2021 | 12:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W rozmowie ze Sky Sport Alessandro Del Piero ostrzegł dawnego kolegę z szatni Juventusu przed konsekwencjami ewentualnej kolejnej porażki Interu, tym razem w rozgrywkach ligowych. Zdaniem legendy Starej Damy Antonio Conte dysponuje wystarczająco mocnym składem, aby celować w zdobywanie trofeów.

- Sytuacja Antonio jest trudna. Inter ma mocny skład i byłem przekonany, że mają wystarczająco liczną kadrę, aby stawić czoła wszystkim rozgrywkom. Teraz musi być ostrożny, ponieważ do wygrania pozostała mu jedynie Serie A.

- Juventus nie potrafił utrzymać posiadania piłki, lecz Inter nie umiał znaleźć drogi do ich bramki. Nie mogli strzelić gola, muszą poprawić się w tym aspekcie. Jestem pewien, że Conte ma plan B lub C.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

Matt1

Matt1 10 lutego 2021 | 13:38   

Jedno jest pewne. Jeśli Conte nie wygra ligi to pożegnamy go po sezonie i zacznie się kolejna budowa zespołu (pod dyktando nowego trenera). Co z tego, że nie raz lepiej gramy, jak finalnie to przeciwnik triumfuje. Jest to mega frustrujące, bo zespół Conte ma potencjał i mimo mieszanych uczuć do tego trenera wsrod Interistów jednak pozycję w lidze mamy dość mocną. Szkoda tych dwóch kolosalnych błędów z pierwszego meczu. Dawno nie widziałem takich prezentów. Sądzę, że rewanże z Milanem, a potem z Juventusem zaważą o ostatecznym układzie tabeli.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich