CAMPIONI 2021

 

Sanchez: Ufam swoim instynktom

12 lutego 2021 | 19:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Włoskie media przewidują, że w wyjściowej jedenastce na mecz z Lazio może wybiec Alexis Sanchez. Chilijczyk udzielił krótkiego wywiadu na potrzeby programu meczowego.

- Moja charakterystyka? Gra jeden na jednego, mając przegląd 360 stopni i robiąc rzeczy, których inni nie robią. Ufam swoim instynktom i umiejętnościom. Narodziny w Tacopilla oznaczały dla mnie szybki rozwój od samego początku. Wcześnie zacząłem grać z dorosłymi, co nauczyło mnie być silnym. Od najmłodszych lat chciałem zostać zawodowym piłkarzem.

- Vidal i ja wiele razem doświadczyliśmy, od meczów dla Colo-Colo po Mistrzostwa Świata do lat 20. To wspaniałe przeżycia, które pozwoliły nam jeszcze lepiej się poznać. Teraz jesteśmy w Interze, a on bardzo rozwinął się jako piłkarz i człowiek. 

- Lukaku jest zawsze pozytywny, uśmiechnięty i uwielbia się uczyć. Każdego dnia daje z siebie wszystko i możesz zobaczyć, jak rozwija się pod wodzą trenera.

- Debiut w reprezentacji był dla mnie szczególnym dniem. Gra w narodowych barwach to marzenie wszystkich piłkarzy. To jedno z tych przeżyć, które pozostaje z tobą na zawsze.

Źródło: Football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 12 lutego 2021 | 19:56   

Mimo braku liczb dużo wnosi do gry, Sanchez w Interze to nie napastnik a bardziej taku support Lautaro/Lukaku

kandziak

kandziak 13 lutego 2021 | 10:30   

Walczy, biega, rozgrywa, cofa sie po piłke, ale musi zaczać strzelac.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich