Milano Zona Nerazzurra - dołączamy do akcji!

18 lutego 2021 | 11:31 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Przed nami kolejne, arcyważne Derby della Madonnina. Tym razem przeciwko sobie stanie lider i wicelider włoskiej Serie A. Mecze, które zawsze wiązały się z pełnym Stadio Giuseppe Meazza, ponownie - co niedziwne - odbędą się bez publiczności. Dlatego też czarno-niebiescy tifosi przygotowali odpowiedź - akcję Milano Zona Nerazzurra!

W poniedziałkowy poranek Mediolańczyków przywitały wszechobecne plakaty, przypominające iż stolica Lombardii to strefa dwóch kolorów - czarnego i niebieskiego. Inicjatywa ta rozpoczęła akcję - przesyłania zdjęć, na których Inter jest obecny w naszym życiu codziennym w dobie Covid19. Na ścianach, w szafach, w pracy, w domu, na siłowni, w klubie sportowym, wszędzie...

Dołączać do włoskch tifosich, zwracamy się do Was ze szczególnym apelem - przesyłajcie nam zdjęcia na derby@intermediolan.com. Pokażcie jak najlepsze barwy na świecie towarzyszą Wam w dobie pandemii, na kilka dni przed derbami. Mogą być to zdjęcia Was, Waszych kolekcji, flag, ubrań, gadżetów - wszystkiego co czarno-niebieskie! Jedyny warunek - muszą to być zdjęcia aktualne, gdyż publikowanie fot z pełnego stadionu byłoby w obecnych czasach nieco groteskowe :)

Czekamy na fotki! Wszystkie będziemy publikować na naszej stronie oraz social mediach. 

Milano&Polonia - Zona Nerazzurra! 

Źródło: inf. własna + L'Urlo della Nord

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich