Primavera zremisowała z Juventusem

20 lutego 2021 | 15:11 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Akademia2 min. czytania

Bezbramkowym remisem zakończyło się starcie Inter U-19 z utytułowanym rywalem z Turynu. Podopieczni Armando Madonny mieli okazje, podobnie jak ich przeciwnicy, ale zabrakło celności.

Szans było sporo, ale piłka jak zaczarowana nie chciała znaleźć drogi do bramki. W pierwszych 45 minutach Satriano i Fonseca obili poprzeczkę bramki Garofanego, po drugiej stronie boiska Cerri zrobił dokładnie to samo. W drugiej połowie mecz mógł zakończyć się niepomyślnie dla Nerazzurrich, ale Rovida zneutralizował strzał Sekulova z jedenastego metra. Swoje okazje mieli Achalaia, a potem Bonfanti, niestety nie zdołali pokonać bramkarza Starej Damy. W rezultacie obydwie ekipy musiały zadowolić się remisem.

Po dzisiejszym meczu Primavera jest wiceliderem tabeli i traci tylko cztery punkty do Romy.

INTER 0-0 JUVENTUS

INTER : 1 Rovida; 2 Persyn (1 'st Tonoli 13), 4 Kinkoue, 5 Moretti A., 3 Vezzoni (C) (40' Dimarco 15); 7 Mirarchi (30' Boscolo Chio 16), 6 Sangalli, 8 Casadei; 10 Oristanio; 9 Fonseca (20' Bonfanti 23), 11 Satriano (40' Akhalaia 22)
Rezerwowi:  12 Basti, 14 Sottini, 15 Dimarco, 17 Squizzato, 18 Peschetola, 19 Lindkvist, 20 Iliev, 21 Goffi, 22 Achalaia
Trener : Armando Madonna

JUVENTUS : 1 Garofani; 2 Leo (12 'Mullazzi 16 - 13' Iling Junior 18), 3 Ntenda, 4 Barrenechea (34' Pisapia 17), 5 De Winter (C), 6 Nzouango, 7 Sekulov, 8 Miretti, 9 Cerri (13' Bonetti 20), 10 Soule (34' Galante 23), 11 Turicchia
Rezerwowi: 12 Senko, 13 Fiumano, 14 Omic, 15 Verduci, 19 Cotter, 21 Sekularac, 22 Hasa
Trener : Andrea Bonatti