Lautaro: Jesteśmy zespołem

21 lutego 2021 | 20:16 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Jego dwie bramki były niezwykle istotne w dzisiejszej wygranej nad Milanem. Oto co powiedział po tym spotkaniu Lautaro Martinez, który wpisał się na listę strzelców dwukrotnie.

- Jesteśmy zjednoczeni, jesteśmy zespołem, który codziennie pracuje razem, aby dawać z siebie wszystko i podnosić Inter jak najwyżej. I pokazaliśmy to dzisiaj. Będziemy dalej podążać tą ścieżką. Wszyscy walczymy razem, widać to na boisku.

- W tym sezonie ponieśliśmy porażki po tym, jak odpadliśmy z Ligi Mistrzów i Coppa Italia. Liga to teraz nasz jedyny cel i cieszymy się, że jesteśmy na szczycie tabeli. Musimy postępować w tym samym duchu.

- Lukaku? Pracuje tak dużo, aby upewnić się, że może pomóc zespołowi. To wspaniały człowiek i świetny gracz, cieszymy się, że jest z nami. Jestem przekonany, że nadal ma potencjał, by się znacznie rozwinąć. Jesteśmy również zadowoleni z Handanovica, zawsze tam będzie, gdy będziesz go potrzebować. Dzisiaj wszyscy zagraliśmy naprawdę dobrze: utrudnialiśmy im znalezienie miejsca i dobrze rozgrywaliśmy piłki. Cieszymy się, że to była praca, do której się przygotowaliśmy: szukaliśmy przestrzeni i luk, w których wiedzieliśmy, że możemy wyrządzić szkody.

- Moja córka urodziła się w wyjątkowym okresie, radzę sobie dobrze psychicznie, z rodziną wszystko idzie dobrze: ona jest dla mnie najważniejsza i daję z siebie wszystko dla nich. Za każdym razem, gdy wychodzę z domu grać w piłkę nożną, mówię swojej dziewczynie i córce: Będę biegać dla Was.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

IMSuchy

IMSuchy 21 lutego 2021 | 20:21   

Właśnie jak kiedyś wspominałem brak pucharów może być na plus i skupią się na lidze.Pierwszy raz widać że to zgrana paczka i Eriksen staje się częścią nas po ciężkim okresie gdzie był zagubiony z boku. Oby tak dalej całą drużyną do przodu.

rafal

rafal 21 lutego 2021 | 22:20   

LuLa mamy napad na lata Co sezon są coraz lepsi brawo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich