CAMPIONI 2021

 

Cordoba i Bergomi chwalą Conte

22 lutego 2021 | 23:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz - rapował kiedyś Glaca z zespołu Sweet Noise. Te słowa idealnie opisują dotychczasowe losy Antonio Conte na ławce Interu. Włoski szkoleniowiec na przemian spotyka się ze zmasowaną krytyką, by następnie być wychwalanym pod niebiosa.

Ostatnie tygodnie to okres wyraźnej hossy jego akcji trenerskich. Ostatnio słowa pochwały pod adresem byłego selekcjonera wypowiedział były defensor Nerazzurrich Ivan Cordoba:

- Antonio Conte i jego sztab wykonują bardzo staranną pracę. Nie jest łatwo utrzymać tak zjednoczony zespół, w obliczu pewnych plotek. Nie zawsze udaje się zachować koncentrację w tak szczególnym momencie. Projekt jest bardzo konkretny i zakłada wygraną w tym sezonie.

Kolumbijczykowi wtórował znany z wielu kontrowersyjnych opinii Beppe Bergomi:

- Brozović jest najsilniejszym pomocnikiem Interu pod względem znaczenia dla zespołu. Nie rozkłada ramion, jest skoncentrowany. Conte odzyskał wszystkich i to stanowi siłę zespołu - powiedział ekspert Sky Sport Italia.

Źródło: Perform Stats News / Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kevin

Kevin 23 lutego 2021 | 08:08   

Bergomi to musi chyba zwiększyć moc okularów.

inter00

inter00 23 lutego 2021 | 09:22   

@Kevin - akurat dobrze mówi, Brozo jest cholernie istotny dla pomocy, nawet bardziej niż Barella bo Brozo w formie daje odbiory, spokój w rozgrywaniu oraz to że zawsze jest tam gdzie powinien być. Wiadomo, nie jest niezastąpiony i taki Eriksen jest w stanie go zastąpić ale Brozo ma swój unikalny styl i daje coś ekstra. A i ostatnio już tak łapami nie macha :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich