Rozłam w rodzinie Zhang?

23 lutego 2021 | 14:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Temat kłopotów finansowych Interu praktycznie nie znika z włoskich dzienników, chociaż skutecznie maskują go ostatnio świetne rezultaty pierwszego zespołu. Wokół ewentualnej zmiany u sterów mediolańskiego giganta pojawia się wiele plotek i niedomówień.

Co wiemy? Suning Group zmaga się z poważnymi problemami finansowymi, więc Chińczycy starają się jakoś rozwiązać sprawę swoich rządów w Interze. Trwają oficjalne negocjacje z ewentualnymi partnerami biznesowymi. I to właściwie wszystko... Cała reszta to tylko domysły i plotki. Brak konkretów rodzi niepokoje w środowisku kibiców, którzy martwią się o przyszłość ukochanego klubu.

Dziennik Tuttosport sugeruje, że w samej rodzinie Zhang brakuje wspólnego scenariusza i planu działania. Jesteśmy świadkami swoistego konfliktu pokoleń, w którym młody Steven pragnie iść za głosem serca i pozostać w klubie przy wsparciu nowych partnerów. Senior rodu patrzy jednak na powstałe zamieszanie z zupełnie innej perspektywy. Jindong Zhang ma optować za całkowitym wyjściem z mediolańskiego klubu.

Która opcja zwycięży?

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 9

Bonhart25

Bonhart25 23 lutego 2021 | 15:24   

Szkoda, że mlody Zhang nie ma nic do gadania. Chiński "fuhrer "zarządzi jak ma być i nie będzie odwołania

KawaOpole

KawaOpole 23 lutego 2021 | 15:25   

A ktoś może rozpisać jak wygląda sytuacja od strony Chin - jakie oni nałożyli obostrzenia? Czy cały problem wziął się z tego że władza ludowa im dała bana czy Zhang mają problemy finansowe?

shakurspeare

shakurspeare 23 lutego 2021 | 15:27   

Nudzą się te pismaki. Mlody ma na szczęście malo do gadania

kandziak

kandziak 23 lutego 2021 | 15:58   

KawaOpole powiem tak. Strata Suning z powodu covid to spadek przychodów z 75 mld euro na 70mld euro.

wróbel1908

wróbel1908 23 lutego 2021 | 16:01   

Jeżeli Suning nie ma pieniędzy/ nie ma możliwości wyprowadzania pieniędzy poza Chiny to lepiej dla Interu jak by sprzedali swoje udziały

KawaOpole

KawaOpole 23 lutego 2021 | 16:03   

kandziak czyli strata jest ale nie taka żeby zaraz mieli problemy finansowe, więc bardziej ograniczenia wyprowadzania hajsu z Chin.

Lethal Doze

Lethal Doze 23 lutego 2021 | 16:49   

Chinole OUT

DonPietro

DonPietro 23 lutego 2021 | 17:38   

KawaOpole dokładnie. Chińskie firmy mają tymczasowy ban na wyprowadzanie kapitalu z Chin. Przez to Suning nie może normalnie spłacić zaległości i przeczekać problemy. Nie wiadomo też kiedy ten zakaz ma się skończyć. Stąd szukanie wspólników, którzy mogli by spłacić obecne zobowiazania za przyszłe zyski.

banikowy

banikowy 24 lutego 2021 | 08:09   

Jeśli rodzina Zhang chce utrzymać klub to niech wypuszcza obligacje kilkuletnie.
Obligacjami będzie można płacić w obiektach klubowych i oficjalnych sklepach należących do Interu. W ten sposób część obligacji zniknie jak kibicie wrócą na stadiony (obligacjami Zapłacą za bilety, jedzenie picie etc) a resztę trzeba będzie wykupić.
Dla nich koszt takiego przedsięwzięcia będzie niewielki ale da kapitał który klub potrzebuje na już.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich