Atkins: Liverpool i Barcelona chciały De Vrija

24 lutego 2021 | 14:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Sprowadzenie Stefana de Vrija było jednym z transferowych majstersztyków dyrektorów Interu. Holender przyszedł z Lazio na zasadzie wolnego transferu i z miejsca stał się podstawowym graczem drużyny Luciano Spallettiego. Mediolańczycy zasługują na słowa uznania tym bardziej że pozyskaniem Holendra interesowały się wówczas znacznie większe marki.

Były piłkarz i przyjaciel defensora Interu Ian Atkins ujawnił, że w grze o De Vrija były także Barcelona i Liverpool:

- Wiem, że w pewnym momencie mocno interesował się nim Liverpool. Kontrakt Stefana z Lazio wygasał, Inter mocno o niego zabiegał i zaproponował mu mocną umowę, ale wtedy do gry włączyła się Barcelona. Zadzwonił do mnie z pytaniem, co zrobiłbym na jego miejscu. Odpowiedziałem mu, że nie zawsze zdarza się szansa występów w Barcelonie, lecz tam będzie tylko jednym z wielu. Powiedziałem, żeby nie pozwolił uciec Interowi.

- Oprócz Van Dijka, Liverpool interesował się także pozyskaniem Stefana, ale to nigdy się nie zmaterializowało. Mieliby wówczas najlepszą parę środkowych obrońców w Europie. Kilka lat wcześniej polecałem go również w Evertonie, ale przy wschodzącym talencie Johna Stonsa nie było dla niego miejsca.

Źródło: PassioneInter

Polecane newsy

Komentarze: 2

smerf1600

smerf1600 24 lutego 2021 | 15:17   

My i on ma szczęście że do nas trafił, po 8-2 Stefek by sie chyba nie pozbierał w tej barcelonie

hawk247

hawk247 24 lutego 2021 | 22:18   

Van Dijk i De Vrij :O


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich