Moses: Byłem dogadany z Conte

1 marca 2021 | 22:34 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Pewnym zaskoczeniem letniego mercato w wykonaniu Nerazzurrich był fakt, że klub odpuścił sobie temat zakontraktowania Victora Mosesa. Nigeryjczyk od dawna zaliczał się do grona ulubieńców Antonio Conte, lecz tym razem przeszkodą w ich wspólnej przyszłości okazały się finanse.

Po okresie półrocznego wypożyczenia Inter miał możliwość wykupienia gracza Chelsea za kwotę 12 mln euro. Finansowe problemy chińskich właścicieli zmusiły jednak szkoleniowca do przewartościowania swoich transferowych życzeń, więc temat Mosesa szybko upadł.

Sam piłkarz wyznał ostatnio, że w pewnym momencie był niemal pewny swojego powrotu do Mediolanu:

- Conte jest najlepszym trenerem, jakiego kiedykolwiek miałem. Pomógł mi uwierzyć w siebie. Chodzi bardziej o ludzkie nastawienie, niż o fakt, że zmienił mi pozycję na boisku. Byłem gotowy wrócić, zanim dołączyłem do Spartaka. Omówiłem już wszystko z Conte, ale coś nie zadziałało. Może wpływ miała sytuacja finansowa, nie wiem. 

30-latek ostatecznie wylądował na wypożyczeniu we wspomnianym Spartaki, dla którego rozegrał dotychczas 11 oficjalnych spotkań, strzelił 1 gola i zanotował 1 asystę. W barwach Interu Victor Moses zdołał rozegrać 20 meczów.

Źródło: Spartak.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

oster

oster

2 marca 2021 | 06:59

Człowieku powinieneś grać w jakimś Crotone a nie u nas, zejdź na ziemię lepiej...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich