Sanchez: Jestem niczym lew w klatce

4 marca 2021 | 23:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Dostał szansę i został bohaterem meczu. Alexis Sanchez odpłacił się trenerowi za zaufanie i dwukrotnie zapisał się w protokole meczowym po stronie strzelców. Po spotkaniu Chilijczyk nie krył zadowolenia.

- To był trudny mecz, ponieważ Parma dobrze się spisała. My również, walczymy o scudetto i pozostajemy na właściwej drodze. Czujemy pozytywną atmosferę. Musimy skupić się na sobie i kontynuować dotychczasowe rezultaty. Od momentu porażki w finale Ligi Europy, drużyna bardzo się poprawiła. Robimy kroki do przodu, których potrzebowaliśmy, aby stać się zwycięskim zespołem.

- Mam spore doświadczenie, trener mi ufa i jestem szczęśliwy. Zawsze chcę grać i dawać z siebie 100%. Czuję się niczym lew zamknięty w klatce, a im gram więcej, tym lepiej wyglądam. Tak było zawsze, odkąd gram w piłkę nożną. Uwielbiam ten sport, uwielbiam grać i wtedy czuję się lepiej.

- Wszyscy się poświęciliśmy, ciężko pracowaliśmy, oglądaliśmy filmy, uczyliśmy się, trenowaliśmy i każdego dnia przyswajaliśmy coś nowego.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 4 marca 2021 | 23:42   

Z dwójki Vidal - Sanchez jeżeli z powodu redukcji kosztów miałby odejść jeden to wybrałbym zdecydowanie Vidala. Alexis to typ piłkarza który może nie ma liczb ale zawsze wkłada serducho i pokazuje dużo zaangażowania, ciężko byłoby znaleźć kogoś o podobnej charakterystyce i uważam że Chilijczyk może dać dużo dobrego Interowi. Vidal natomiast ma swoje zalety ale dużo łatwiej jest go zastąpić. Aktualnie Sanchez > Vidal

martins2000

martins2000 5 marca 2021 | 10:17   

Odejdą obaj


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich