Sconcerti: Conte jest najlepszym trenerem

13 marca 2021 | 12:29 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Mario Sconcerti, znany włoski dziennikarz sportowy, wróży końcowy sukces Nerazzurrich w wyścigu po tegoroczny tytuł Mistrza Italii. Swoją opinię wyjawił w wywiadzie dla piątkowego wydania Corriere della Sera.

- Każdy może to oceniać jak tylko zechce, ale nie wydaje mi się możliwe, żeby Inter stracił tytuł. Myślę, że Conte jest znakomitym trenerem, który wciąż jeszcze nie odniósł sukcesu na arenie międzynarodowej. Na poziomie krajowym jest zdecydowanie najlepszym trenerem we Włoszech, ale trzeba będzie poczekać i zobaczyć, czy jest w stanie wykonać kolejny krok w Europie.

- Lukaku to skrzyżowanie Weah, kiedy startuje z głębi boiska i Drogby, kiedy jest już w polu karnym.

Włoski dziennikarz ujawnił również, że kiedyś zaoferowano mu możliwość objęcia funkcji dyrektora Interu. Miało to miejsce w czasach, kiedy Ernesto Pellegrini był prezesem i właścicielem.

- Swoją dwudziestkę spędziłem na oglądaniu La Grande Inter - wspominał Sconcerti.

- Prezydent Pellegrini zaproponował mi, żebym został CEO klubu. Kusiło mnie, ale nie mogłem odejść z ówczesnej pracy. Za każdym razem, gdy Inter był świetnym zespołem, czy to z Helenio Herrerą, czy w erze Zlatana Ibrahimovica, zawsze łatwo mi było to zaakceptować, kibicowałem im.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich