Wymęczona wygrana Interu

14 marca 2021 | 14:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Udało się. Po bardzo słabym spotkaniu Inter zdołał ostatecznie pokonać na wyjeździe Torino 2:1. Najpierw z rzutu karnego trafił Romelu Lukaku, następnie do wyrównania doprowadził Antonio Sanabria. Gola na wagę trzech punktów w samej końcówce zdobył Lautaro Martinez.

4' Lautaro miał niezłą szansę na zdobycie bramki. Argentyńczyk oddał niecelny strzał głową po dobrym dograniu od Perisicia.

8' Błąd defensorów gospodarzy, ale Lautaro nie potrafił wykorzystać prezentu. Napastnik spudłował z bliskiej odległości.

16' Niecelna główka De Vrija po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

29' Lyanco zmarnował doskonałą okazję. Zupełnie niepilnowany defensor Torino trafił w słupek, a następnie Lukaku wybił piłkę z dala od bramki.

33' Handanović złapał futbolówkę po strzale Verdiego.

45' Bardzo niecelna próba strzału w wykonaniu Barelli.

45+1' Koniec pierwszej połowy

48' Niecelna główka Skriniara.

49' Linetty zastąpił Basellego.

51' Niecelny strzał głową Gagliardiniego.

53' Gagliardini został ukarany żółtą kartką.

56' Young zastąpił Perisicia, Eriksen zmienił Gagliardiniego.

61' Rzut karny dla Interu! Izzo faulował Lautaro i sędzia bez zastanowienia wskazał na jedenastkę.

62' Lukaku w swoim stylu. Belg ponownie skutecznie zamienił rzut karny na gola.

65' Sirigu obronił strzał Hakimiego.

67' Zaza i Ansaldi pojawili się w miejsce Cerdiego oraz Murru.

70' Torino doprowadziło do wyrównania. Ogromne zamieszanie w polu karnym Interu, w którym najlepiej odnalazł się Sanabria i wepchnął piłkę do siatki. Gracze gości domagali się odgwizdania przewinienia rywali, ale arbiter uznał trafienie.

77' Zablokowana próba w wykonaniu Eriksena.

81' Sanchez zmienił Brozovicia.

85' GOL!!!!! Sanchez dograł piłkę w kierunku Lautaro, ten zawisł w powietrzu i strzałem na długi słupek pokonał Sirigu.

88' Vecino i Darmian weszli za Lautaro i Hakimiego.

89' Belotti i Gojak zastąpili Sanabrie oraz Vojvodę.

90+1' Niecelny strzał Mandragory.

90+3' Koniec meczu.

***

Torino - Inter 1:2 (0:0)

Gole: Sanabria 70 - Lukaku 62(k), Lautaro 85.

TORINO (3-5-2): 39 Sirigu; 5 Izzo, 4 Lyanco, 3 Bremer; 27 Vojvoda (10 Gojak 89'), 8 Baselli (77 Linetty 49'), 38 Mandragora, 7 Lukic, 29 Murru  (15 Ansaldi 67'); 24 Verdi (11 Zaza 67'), 19 Sanabria (9 Belotti 89').
Rezerwowi: 18 Ujkani, 32 Milinkovic-Savic, 13 Rodriguez, 26 Bonazzoli, 45 Ferigra, 99 Buongiorno.
Trener: Davide Nicola.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 2 Hakimi (36 Darmian 89'), 23 Barella, 77 Brozovic (7 Sanchez 81'), 5 Gagliardini (24 Eriksen 56'), 14 Perisic (15 Young 56'); 9 Lukaku, 10 Lautaro (8 Vecino 89').
Rezerwowi: 27 Padelli, 97 Radu, 11 Kolarov, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 33 D'Ambrosio, 99 Pinamonti.

14 marca 2021 | 15:46

Cóż, oglądać się tego nie da, no ale najważniejsze żeby 3 punkty wycisnąć.

@Huragan załóż okulary:

Sirigu, Izzo, Lyanco, Bremer, Vojvoda, Baselli, Mandragora, Lukic, Murru, Verdi, Gagliardini, Sanabria

kontra

Handa, Bastoni, de Vrij, Skriniar, Hakimi, Brozo, Barella, Perisic, Lautaro, Lukaku

Huragan1410

Huragan1410

14 marca 2021 | 16:02

Zakładam okulary i widzę Gagliardiniego. I życzę mu żeby strzelił dla nas dziś zwycięską bramkę. Żal mi Ciebie Larry.

@up
Komentatorzy w telewizji holenderskiej zastanawiają się kiedy wejdzie 11 zawodnik... najlepiej Eriksen. XD

Kacperi

Kacperi

14 marca 2021 | 16:22

Hakimi do zmiany (edycja 2021.03.14 16:24 / Kacperi)

Teraz liczę na Cagliari i Napoli żeby zapunktowali

Brawo! To trzeba było wygrać. Nieważne w jakim stylu. Brawo!

14 marca 2021 | 16:59

Słabiutki mecz w wykonaniu Interu ale ważne że zwycięski. Sędziowie też się nie popisali

cichy32

cichy32

14 marca 2021 | 17:03

Bramka dla Torino prezent od sędziego musieli by chyba zlamac cos komuś z naszych żeby zagwizdal

PasywnoAgresywny

14 marca 2021 | 17:05

Mecz słaby ale sezon temu nie wcisnelibyśmy tej 2 bramki a Conte nie wpuściłby Alexisa za Brozo. Widać postęp i takimi meczami wygrywa się mistrza. Jak dl mnie możemy męczyć bułę do końca sezonu byle zakończyć go na 1 miejscu.

14 marca 2021 | 17:07

Nerwy do samego końca zamiast włączyć drugi bieg i strzelić na dwa zero to tracimy głupio bramkę Dobrze że wszedł Alexis za Brozo i Lautaro dał nam zwycięstwo Lukaku musi odpocząć sobie bo ostatnie mecze wykoniu są słabsze Forza Inter po scudetto

Oczy krwawiły ale ważne trzy pkt. Takie mecze też się w sezonie trafiają ale mistrza poznaje się po tym że je wygra.

Trochę martwi brak sił i szybkości u niektórych zawodników. Oby, to nie spowodowało straty punktów w kolejnych meczach. (edycja 2021.03.14 17:08 / DonPietro)

Drago194

Drago194

14 marca 2021 | 17:10

Gagilardini to wartościowy zmiennik, dużo jakości, doświadczenia, techniki. 100% potwierdzone info, bez ani kropli sarkazmu. Kto inaczej pisze to się na piłce nie zna.

cichy32

cichy32

14 marca 2021 | 17:17

Dobre zmiany Erikssen też dobrze zagrał

14 marca 2021 | 17:19

3 pkt są i to się liczą. Meczu nie oglądałem wiec ktoś może powiedzieć mniej więcej kto zagrał dobrze? Bo skoro styl fatalny to domyślam się że większość zagrała słabo :/

Huragan1410

Huragan1410

14 marca 2021 | 17:22

Ostatnia porażka w lidze 6 stycznia z Sampą. Od tamtej pory bilans bodajże 10-3-0. Jesteśmy jak walec. Może i styl się czasem nie zgadza ale to nie rewia na lodzie. 33pkt na 39 możliwych do zdobycia od czasu ostatniego przegranego meczu. Brawo drużyna. Brawo Pan Trener Antonio Conte. Przekornie dla Ciebie Larry brawo Roberto Gagliardini który jest wartościowym zmiennikiem. Nie odstawia nogi, nie skarży się w mediach, pracuje dla drużyny, za to należy go szanować.

14 marca 2021 | 18:00

Nie mogłem oglądać całości, ale zdążyłem na ostatnie 30 minut i z tego co widzę to chyba wszystkie wydarzenia akurat wtedy się działy :P Plus więc dla zawsze pewnego w karnych Lukaku i ogromny plus dla Sancheza za to podanie do Lautaro - perfekcyjna zagrywka. Warto było go wprowadzić dla samego tego zagrania :P Ogólnie chyba styl nie powala, ale punkty się zgadzają, więc jedziemy dalej nie oglądając się na innych. Forza Inter!

Larry

Larry

14 marca 2021 | 20:05

@Huragan jakbyś ogarniał, to byś wiedział, że jestem ostatnią osobą tutaj, która krytykuje kogokolwiek tak do cna - w nawet najtrudniejszych momentach dla nich broniłem, a co najmniej nie atakowałem bezpardonowo ani Conte, ani Perisicia, ani Lautaro, ani Vidala, ani kogokolwiek innego. Ale Gaglia już tak wiele razy pozbawiał nas ważnych punktów i nie tylko, że dla niego jednego nie ma dla mnie wytłumaczenia, dlaczego on gra. Być może w innym klubie byłby silnym punktem drużyny, ale nie u nas. U nas jest w najlepszym razie jednym z najgorszych w drużynie, w najgorszym jest dwunastym zawodnikiem rywala. Przez niego odpadliśmy z walki o mistrzostwo kilka kolejek przed końcem, itd. Dzisiaj stracił piłkę, po czym poszła kontra, którą przerwał faulem na żółtą kartkę. W pierwszej połowie nie było go na murawie, bo tylko udawał, że gra, jak to ma w zwyczaju. Więc można szukać pozytywów i być wyrozumiałym, ale wszystko ma jakieś granice. Jak ktoś nie trafia z trzech metrów na pustą bramkę, pada przez niego multum goli przez straty na własnej połowie, nie doskakuje do rywala na 10-15 metrze, tylko sobie drepcze w miejscu, bije od niego nonszalancja w czasie gry obronnej, to dla mnie nie ma wytłumaczenia dla takiego zachowania. I nawet nie mam do niego pretensji, tylko nie rozumiem, na jakiej podstawie Conte wypuszcza go na plac gry. Dla mnie nie powinien nawet mieć prawa do liczenia sęków w ławce, tylko powinien w porywach krzesełka na trybunach pucować.

Drago194

Drago194

14 marca 2021 | 23:15

huragan jak zwykle pełna kompromitacja wyjaśniona zresztą przez Larrego (edycja 2021.03.14 23:15 / Drago194)

15 marca 2021 | 06:58

Mecz słaby do oglądania, ale najważniejsze są 3 pkt, fakt, że bramka dla Torino zdobyta po ewidentnym faulu na Bastonim. NIe zwalnia nas to jednak z gry i tworzenia sytuacji. Co do drużyny, martwi mnie, że zawsze musimy korzystać z Eriksena by wygrać mecz nawet z przeciętną drużyną. Fenomenalne podanie Eriksena przy pierwszej bramce do Lautaro, druga to już majstersztyk Sancheza. Brawo chłopaki!!! :)

15 marca 2021 | 09:24

cieszy budowanie przewagi nad konkurentami w wysciu po scudetto oraz postawa zmienników. W końcu mamy jakichś wartościowych ludzi na ławce. Takie mecze nalezy wygrywac, choc czasem ciezko sie na nie patrzy. Teraz przed nami Sassuolo, również nie będzie łatwo. Milan Milanem, ja się najbardziej obawiam Juventusu, który powoli sobie kroczy za nami.

Huragan1410

Huragan1410

15 marca 2021 | 17:16

Larry masz dużo racji z czym ja się zgadzam bo mnie forma sportowa Gagi też nie powala a jego fanem nigdy nie byłem i nie będę. Lecz nie zgodze sie ze przez niego przegralismy mistrzostwo, chyba żartujesz sobie. To nie jest sport indywidualny tylko piłka nożna. Wygrywa i przegrywa drużyna. Zawodnicy, sztab a nie pojedyncza jednostka. Ja rozumiem że można kogoś nie lubić ale nie zrzucaj wszystkiego złego co nam sie przytrafiło na jednego człowieka bo jest to gruba niestosowność. Gra u Conte już drugi sezon. Coś ten trener w nim widzi czego nie widzisz ani Ty ani ja. Może pracuje dobrze na treningach? Może poświęca się indywidualnie dla zespołu? Może buduje team spirit w szatni? Jakąś rolę musi mieć w układance Conte. Również wolał bym go u nas nie oglądać ale skoro już tu jest i widać że stara się próbuje na ile może, poświęca się dla drużyny, nie lata z płaczem do gazet, nie sieje fermentu bo gra za mało tylko zaciska zęby i pracuje to póki tu jest należy mu się szacunek za noszenie naszej koszulki. A Ty Drago zamiast mnie atakować to lepiej zamilcz bo kiedy ja broniłem Conte to Ty na niego ujadałeś. Gdzie jest teraz Conte w stosunku do Twoich wypocin każdy widzi i to na tyle z Tobą rozmowy z mojej strony.