Selekcjoner Danii: Eriksen wróci szczęśliwy

16 marca 2021 | 17:29 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Trener reprezentacji Danii Kasper Hjulmand spodziewa się, że Christian Eriksen stawi się na zgrupowaniu w dobrym nastroju, po wspaniałym odrodzeniu w Interze. Mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata zostaną rozegrane już w przyszłym tygodniu.

Eriksen wyszedł ostatnio jako mezzala w barwach Nerazzurrich, a to zupełnie inna rola niż ta, którą pełni podczas reprezentowania drużyny narodowej. O zmianę pozycji i możliwe konsekwencje takiego sposobu prowadzenia zawodnika przez Antonio Conte dziennikarze zapytali trenera kadry Danii.

- Nie martwię się o to tak bardzo - powiedział Hjulmand - Wręcz przeciwnie, myślę, że widzimy błyszczącego Eriksena. Dobrze, że zagrał jeszcze więcej minut, jestem przekonany, że teraz zobaczymy radosnego Eriksena, który wróci szczęśliwy do reprezentacji.

Dania ma zaplanowane trzy mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata FIFA 2022 na koniec tego miesiąca, a drużyna Hjulmanda ma zmierzyć się z Izraelem, Mołdawią i Austrią.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

banikowy

banikowy

16 marca 2021 | 20:32

Eriksen pokazuje obecnie bardzo dobrą formę, jesli dostanie odpowiednie wsparcie od Barelli to myślę że może być jeszcze lepiej.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich