Rummenigge: Inter dobrze się ogląda

16 marca 2021 | 21:08 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Pomimo zajmowanej pozycji w Bayernie i futbolu europejskim Karl-Heinz Rummenigge nigdy nie krył swojej słabości do czarno-niebieskich barw. Nie inaczej były podczas rozmowy z La Gazzetta dello Sport, która Niemiec przeprowadził przy okazji rewanżowego starcia Bawarczyków z Lazio.

- Stabilność występów i taktyka są imponujące. Conte wykonuje świetną robotę, to jego zasługa. Widać, że obecny Inter różni się od tego, który przejmował dwa lata temu. Podobają mi się, ponieważ są konsekwentni z tyłu i wyjątkowi w ataku. Lautaro i Lukaku mają się naprawdę dobrze. Pomoc również. To dobrze dobrana drużyna, dzięki pracy klubu i mojego przyjaciela Marotty. Oglądanie Interu w telewizji to czysta przyjemność.

- Ja i Lukaku? Jest zupełnie inny. Fizycznie jest kolosem, ale technicznie też nieźle sobie radzi. Nie polega wyłącznie na swojej fizyczności, naturze. Jest dobry. W derbach znakomicie asystował przy golu Lautaro. Lukaku ma umiejętności, które rzadko oglądano w Manchesterze. On także odrodził się dzięki Interowi.

- Słyszałem o trudnościach Interu. Przykro mi, ale szatnia bardzo dobrze sobie z tym radzi. Drużyna nie pozwala, aby sytuacja miała na nią jakikolwiek wpływ. To zespół ze wspaniałym charakterem, który pragnie wygrywać.

- Brozović? Szczerze mówiąc, nigdy nie było żadnego kontaktu. Rynek transferowy będzie skomplikowany dla wszystkich. Ceny graczy spadły o 50%, ale agenci zadbali o to, aby ich zarobki pozostały na swoim poziomie. Wszyscy starają się obniżyć koszty wynagrodzeń. Każdy klub w Europie - duży, średni, mały - ma swoje kłopoty.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

KawaOpole

KawaOpole

16 marca 2021 | 22:03

Agentów piłkarskich powinno się wieszać na drzewie za jaja przed stadionem tak profilaktycznie..

Morfo

Morfo

17 marca 2021 | 13:43

Ciężkie czasy, to może więcej młodych na ławce kosztem szpitalnych piłkarzy....


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich