Barcelona ubiegnie Inter?

22 marca 2021 | 03:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Barcelona zamiast Mediolanu? Według ostatnich doniesień Georginio Wijnaldum znajduje się bardzo blisko letnich przenosin do FC Barcelony na zasadzie wolnego transferu. O pozyskanie usług reprezentanta Holandii mieli zabiegać także dyrektorzy Interu.

Problem w tym, że dopóki nie wyjaśni się sytuacja właścicielska w szeregach Nerazzurrich, klub nie jest w stanie składać żadnych deklaracji finansowych. Sytuację mogą wykorzystać włodarze Dumy Katalonii, którzy pragną odpowiedzieć na prośby trenera Ronalda Koemana o zakontraktowanie gracza Liverpoolu.

Sporym wyzwaniem dla budżetu Interu mogłyby być żądania finansowe Wijnalduma. Zawodnik oczekuje podobno zarobków w granicach 10 mln euro za sezon i wysokiej premii za podpisanie umowy.

Źródło: Calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 22 marca 2021 | 08:48   

Za dużo chce a sam Wijnaldum zapewne wolałby grać w Barcelonie pod okiem swojego rodaka

superofca

superofca 22 marca 2021 | 12:22   

Ktoś kto śledzi PL mógłby się wypowiedzieć, moim zdaniem to jednak za dużo, szczególnie, że nie mówimy przecież o 2 czy nawet 3 latach z takim kontraktem.

shakurspeare

shakurspeare 22 marca 2021 | 13:16   

Pasowałby tutaj. Nie gra jakoś widowiskowo ale sporo robi dla drużyny. 10 mln to za duzo

kacperosik2

kacperosik2 22 marca 2021 | 13:57   

Nie stać nas na niego. Na pewno nie w sytuacji gdzie Vidal zostaje. W przypadku jego odejścia daje jakieś 30% bo będzie na 70% jego pensji. Chociaż biorąc pod uwagę podwyżkę dla Lukaku i Conte to pensja Vidala by poszła właśnie na te dwie podwyżki.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich