Orlandoni: Radu ma naturalny talent

25 marca 2021 | 09:45 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Były bramkarz Interu - Paolo Orlandoni udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport. Włoch dokonał oceny Ionuta Radu, który jego zdaniem ma naturalny talent.

- Radu jest jednym z najlepszych bramkarzy w swojej kategorii wiekowej. Ma naturalny talent. Już jako dziecko imponował zarówno ze względu na jego umiejętności techniczne, jak i charakterystyczne cechy. Wadą może być jego masa mięśniowa, którą powinien powiększyć.

- Praca u boku Handanovicia i trening ze świetnymi zawodnikami z pewnością ma wpływ na poprawę jego gry. Jednak trzeba podkreślić, że ciągłość gry w oficjalnych meczach umożliwiłaby mu szybszy rozwój.

Źródło: LGDS

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 25 marca 2021 | 12:35   

Powtarzam cały czas że powinien dostać szansę. Nie rozumiem dlaczego są pogłoski o Musso czy innych Cragno jeżeli nie sprawdziliśmy gracza którego mamy pod nosem.

Orzeł25

Orzeł25 25 marca 2021 | 12:35   

Uwielbiam tego chłopaka, w Genoi był bestią, chciałbym żeby dostał kilka meczy w tym sezonie
FORZARADU

wornock

wornock 25 marca 2021 | 14:07   

Był taką bestią, że Perin go wygryzł ze składu.

excubitor

excubitor 25 marca 2021 | 18:10   

To ja się powtórzę. Niech udowodni to swoje bycie bestią chociaż w jakimś ligowym średniaku. Na razie jego największy sukces to 17 miejsce i uniknięcie spadku cudem bo dwa razy pokonali Empoli i na koniec mieli bilans lepszy od nich o jedną bramkę.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich