Bramki Lukaku i Skriniara

28 marca 2021 | 11:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Sobota była kolejnym dniem spod znaku eliminacji do przyszłorocznego mundialu w Katarze. Jak wypadli w swoich meczach nasi ulubieńcy? Zapraszamy na nasz tradycyjny raport reprezentacyjny.

Lukaku znaczy gol. Reprezentacja Czech postawiła u siebie trudne warunki faworyzowanym Belgom, lecz dzięki trafieniu napastnika Interu gościom udało się zainkasować przynajmniej jeden punkt. Romelu Lukaku otrzymał podanie od Kevina de Bruyne, a następnie zabawił się z próbującym go zatrzymać obrońcą.

Do meczowego protokołu zapisał się także Milan Skriniar, którego trafienie dało Słowakom remis w rywalizacji z Maltą. Wcześniej zawodnik Interu asystował przy golu Streleca. Defensor był więc głównym ojcem powrotu swojej reprezentacji, która po pierwszej połowie niespodziewanie przegrywała 0:2.

Bez dorobku bramkowego, ale za to z kompletem punktów swój mecz zakończyli Marcelo Brozović oraz Ivan Perisić. Chorwacja wygrała u siebie z Cyprem 1:0, a obaj Nerazzurri wybiegli w podstawowym składzie. Pierwszy przebywał na murawie do ostatniego gwizdka, drugi został zmieniony w 76. minucie spotkania.