Sensi z golem w reprezentacji

31 marca 2021 | 22:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Za nami ostatni dzień z meczami reprezentacji. Jutro piłkarze Interu powrócą do Appiano Gentile, aby w komplecie przygotowywać się do spotkania z Bologną.

Niespodziewanie dużo trudności mieli piłkarze Squadra Azzurra z pokonaniem zespołu Litwy. Po bezbramkowej pierwszej połowie Roberto Mancini zdecydował się m.in. posłać w bój Stefano Sensiego, a ten niemal natychmiast odwdzięczył się za okazane zaufanie. Pomocnik Interu otworzył wynik spotkania w 47. minucie. Rezultat na 2:0 w doliczonym czasie gry ustalił Ciro Immobile. Alessandro Bastoni wybiegł w podstawowym składzie i przebywał na boisku do 89. minuty. Nicolo Barella zagrał od 62. minuty spotkania.

Cały mecz w barwach reprezentacji Danii rozegrał Christian Eriksen. Jego zespół wygrał na wyjeździe 4:0 z Austrią, lecz piłkarz Nerazzurrich nie miał bezpośredniego udziału przy zdobytych bramkach.

Rumunia przegrała z Armenią 2:3, chociaż to goście długo prowadzili. Ionut Radu ponownie całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.