60 mln z wypożyczeń?

3 kwietnia 2021 | 10:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nawet najwięksi optymiści nie wierzą chyba w letnie szaleństwa Interu na rynku transferowym. Działania klubu będą zapewne mocno ograniczone przez pandemię i związane z nią kłopoty finansowe. Dziennik Tuttosport sugeruje, że pewną nadzieją dla Nerazurrich może być pozbycie się sporej grupy niechcianych zawodników.

Według luźnych wyliczeń gazety Inter mógłby zarobić jakieś 60 mln euro na definitywnej sprzedaży graczy przebywających obecnie na wypożyczeniach. Analiza jest oczywiście mocno subiektywna, bowiem powodzenie każdej operacji uzależnione jest od wielu zmiennych. Flagowym przykładem może być przypadek Radji Nainggolana. Pomocnik chciałby przenieść się na stałe do ekipy Cagliari, lecz Sardyńczyków nie stać na utrzymanie zawodnika, a dodatkowy znak zapytania stanowi niepewny los klubu na poziomie Serie A.

W Mediolanie mają nadzieję, że powodzeniem zakończą się negocjacje w przypadku takich graczy jak Joao Mario (10 mln euro), Dalbert (12 mln), Gravillon (6 mln), Lazaro (14 mln), Di Gregorio (7 mln) i Dimarco (6,5 mln). Przedmiotem dalszej dyskusji staną się także zapewne młodzi i perspektywiczni Pirola, Brazao, Salcedo, Agoume, Vagiannidis, Males oraz Esposito.

 

 

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 3 kwietnia 2021 | 12:07   

Wiadomo jak kończyło się to w zeszłych latach jednak ja liczę że uda się w końcu zrobić przeczyszczenie szatni

KawaOpole

KawaOpole 3 kwietnia 2021 | 12:20   

Ja bym pozbył się jeszcze
Vidala - pensja i słaby i wiek
Perisic - może ktoś da się nabrać
Sanchez - pensja i wiek
I zatrzymal kluczowych graczy
I może uda kupić się kogoś na lewe wahadło z prawdziwego zdarzenia

Drago194

Drago194 3 kwietnia 2021 | 13:15   

Jak wpadnie połowa z tego to będzie sukces, bo kto niby za Dalberta zapłaci 12 mln czy 10 mln za digleta?

matteo

matteo 3 kwietnia 2021 | 15:25   

W tamtym roku nikt ich nie chciał to teraz na bank ktoś ich weźmie, niech już odejdą nawet i za darmo, przynajmniej nie będziemy pensji płacić..


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich