De Argila: Sensi musi odejść

6 kwietnia 2021 | 23:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Co z tym Sensim? To pytanie zadaje sobie zapewne spora grupa sympatyków Interu Mediolan. Filigranowy pomocnik potrafił rozkochać w sobie kibiców czarno-niebieskich, lecz nawracające problemy zdrowotne skutecznie utrudniają mu powrót do gry na odpowiednim poziomie.

Niewykluczone, że już latem klub stanie przed dylematem, czy sprzedać byłego gracza Sassuolo, czy może dać mu jeszcze jedną szansę na odbudowanie formy. Zdaniem byłego trenera Stefano za czasów Ceseny i San Marino Fernado De Argili najlepszym rozwiązaniem byłoby odejście nie tylko z Interu, ale generalnie ucieczka z Półwyspu Apenińskiego:

- Sensi prezentował światowy poziom już, kiedy poznałem go w wieku 15 lat. Był graczem, który mógł stać się kolejnym Xavim czy Iniestą. Gdyby był Hiszpanem, nigdy nie grałby ze mną w 3 lidze. Udałby się prosto do najwyższej klasy rozgrywkowej i z miejsca wywarłby swój wpływ.

- To naturalne, że teraz chce triumfować z Interem, ale na przyszłość najlepiej będzie, gdy opuści zarówno klub, jak i Włochy. Musi iść do ligi, w której każdy chce grać w piłkę, mając 250 kontaktów z futbolówką w każdym meczu. Skoro rozmawiamy o Xavim i Inieście, dodam tylko, że jeśli Sensi grałby konsekwentnie w innej lidze, to może wejść na ich poziom i stać się zdobywcą Złotej Piłki.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 7 kwietnia 2021 | 08:08   

Podzielam opinie że w lidze hiszpańskiej byłoby mu lepiej. U nas niestety są mecze gdzie rywale grają ostro a wtedy Sensi jest tak na prawdę wykluczony z gry i wchodzi Gaglia. Jeżeli będziemy szukać oszczędności to Sensi znajduje się na mojej liście ,,do odstrzału”.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich