Esposito: Mam nadzieję, że wrócę

7 kwietnia 2021 | 00:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po nieudanej przygodzie ze SPAL Sebastiano Esposito przeżywa ostatnio lepszy okres na wypożyczeniu w barwach Venezii. Młody napastnik nie zapomina jednak o swoim macierzystym klubie i ma nadzieję, że uda mu się jeszcze zaistnieć w szeregach ukochanego Interu.

- Jestem i zawsze byłem Interistą. Jutro po treningu będę oglądał mecz z Sassuolo. Pozostaję w stałym kontakcie z kolegami z drużyny, w szczególności z D'Ambrosio i Lukaku, którzy są jak moim piłkarscy ojcowie. Mam nadzieję, że wrócę do Interu, ale będzie to trudne. Zobaczymy - powiedział w wywiadzie z Nicolo Schirą.

- Mam wielki szacunek do północnej trybuny. Kochają mnie. Poznałem tam wspaniałych ludzi, bardzo dobrze mnie potraktowali i sprawili, że od razu poczułem się wyjątkowo. Pamiętam, że skandowali moje nazwisko już podczas meczu z Borussią, który był dopiero moim drugim oficjalnym występem - kontynuował.

- Venezia? Od razu złapałem wspólny język ze wszystkimi. To dobra grupa. Często spędzam czas wspólnie z Forte i Vaccą. To świetni gracze i wspaniali ludzie - zakończył.

Źródło: Nicolo Schira

Polecane newsy

Komentarze: 3

KawaOpole

KawaOpole 7 kwietnia 2021 | 00:37   

Statystyki
24 mecze Serie B
12 podstawowy
12 wchodzący
2 bramki
2 asysty
..

Pawel

Pawel 7 kwietnia 2021 | 08:23   

Spokojnie chłopak jest młody ma czas potrzebuje przede wszystkich grać i łapać cenne minuty na boisku. Niedawno zdobył piękną bramkę oby dodało mu to wiatru w żagle. Trzymam kciuki za jego karierę, nawet jeśli nie będzie mu dane ponownie zagrać w koszulce Interu. Seba gol!

shakurspeare

shakurspeare 7 kwietnia 2021 | 11:05   

Od razu byście chcieli osiemnastolatka co wali po 20 bramek na sezon XD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich