Lautaro: Odbyliśmy drużynową rozmowę

7 kwietnia 2021 | 22:32 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Dla Lautaro Martineza był to udany wieczór, gdyż Argentyńczyk wpisał się na listę strzelców. Po meczu, na konferencji prasowej prowadzonej przez DAZN, El Toro opowiedział między innymi o tym, co wydarzyło się w połowie sezonu.

- To dla nas bardzo ważne zwycięstwo, które pozwoliło nam powiększyć przewagę nad rywalami. W połowie sezonu mieliśmy drużynową rozmowę. Teraz czynimy wszystko to, czego oczekuje od nas trener. 

Dla mnie to marzenie, grać w tak wielkim klubie. Cały czas pracuję nad swoim rozwojem i myślę że czynię to dobrze. Muszę dalej podążać taką ścieżką. Drużyna mi ufa, a ja pragnę odpłacać się im dobrymi występami. Poprawiłem dużo, zarówno mentalnie jak i taktycznie, dzięki Antonio Conte. Dziękuję jemu, tak samo jak i kolegom z ekipy, a w szczególności Romelu Lukaku.

Gratuluję także Sassuolo, które osiągnęło dziś bardzo duże posiadanie. Cieszymy się z pracy, którą wykonujemy. Jesteśmy na czele tabeli, bo jesteśmy Interem. Wyniki to efekt naszej ciężkiej pracy w trakcie tygodnia. Cieszymy się, ale nadal musimy robić swoje. W niedziele kolejne starcie, z Cagliari, w którym będziemy musieli dać z siebie wszystko - powiedział Lautaro.  

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich