CAMPIONI 2021

 

De Zerbi: Był karny na Raspadorim

7 kwietnia 2021 | 23:28 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Sassuolo przegrało na wyjeździe z Interem, choć postawa Neroverdich mogła się zdecydowanie podobać. Wysokie posiadanie piłki (68%) i 14 strzałów na bramkę Handanovicia z pewnością robią wrażenie, choć nawet tak dobre liczby nie dały gościom punktów. 

Na pomeczowej konferencji rozczarowania z rezultatu oraz decyzji arbitra nie krył szkoleniowiec Sassuolo, Roberto De Zerbi. 

- W pierwszej połowie bardzo rzadko oddawaliśmy strzały na bramkę. Finalnie jednak atakowaliśmy bramkę gospodarzy 15 razy i mieliśmy znacznie więcej okazji niż Inter. Graliśmy trzema obrońcami, tak samo jak i z Romą, wzmacniając ofensywę dodatkowym piłkarzem. Na przeciw siebie mieliśmy 5-3-2 Nerazzurrich, a mimo to dużo strzelaliśmy. 

Moim zdaniem, De Vrij faulował Raspadoriego i to powinien być rzut karny. Nie lubię Irratiego jako sędziego - powiedział szkoleniowiec Neroverdich.

Źródło: gianlucadimarzio.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

kvovar

kvovar 7 kwietnia 2021 | 23:56   

W pierwszym momencie też miałem myśl: "co oni się cieszą z gola, jak zaraz z 2:0 będzie 1:1?", ale na powtórkach już miałem wątpliwość. Co by nie mówić sędzia z każdej decyzji by się wybronił. Błąd Dewryja. Gdyby Raspa umiejętnie przyjmował piłkę i nabrałoby to jakiegokolwiek znaczenia karny byłby uzasadniony, ale na szczęście nie przyjął :)

inter00

inter00 8 kwietnia 2021 | 00:13   

Jak to powiedział komentator (i ja się z tym zgadzam), gdyby gracz Sassuolo walczył o piłkę i się przewrócił to byłby karny ale on poczuł pociągnięcie i wyłożył się od razu byle dostać karnego. Nie wyczuł momentu, w każdym razie z obydwu decyzji sędzia by się wybronił

Granit Xhaka

Granit Xhaka 8 kwietnia 2021 | 02:09   

Sassuolo dwa razy ręka w polu karnym i nie ważne czy byłby karne czy nie tylko, że sędzia sam tego nie sprawdził.

wróbel1908

wróbel1908 8 kwietnia 2021 | 09:54   

Bardzo podobna sytuacja była w grudniowym meczu z Veroną gdzie Lukaku również był pociągany za koszulkę i karnego również nie było

DonPietro

DonPietro 8 kwietnia 2021 | 16:45   

Powtórka rozwiała jak dla mnie wątpliwości. Poczuł rękę na plecach i nagle go złamało w kolanach. Podłożyć sie pod karny, to trzeba umieć.

pasek_9

pasek_9 8 kwietnia 2021 | 20:41   

Je...j się w łeb


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich