Bez błysku, ale znów zwycięsko

11 kwietnia 2021 | 11:34 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Inter długo bił głową w mur i bezskutecznie próbował znaleźć sposób na pokonanie dobrze dysponowanego Vicario. Ostatecznie udało się dopiąć celu dopiero w 77. minucie. Gola na wagę kolejnego ligowego zwycięstwa zdobył Matteo Darmian.

11' Dobry strzał Eriksena i efektowna parada Vicario.

17' Sanchez umieścił piłkę w siatce, ale sędzia szybko odgwizdał wyraźnego spalonego.

22' Zamieszanie w polu karnym Cagliari. Akcję przerywa ostatecznie gwizdek arbitra. Bastoni zagrał piłkę ręką.

24' Niecelny strzał Sensiego.

29' Vicario obronił próbę Sancheza.

37' Niecelne uderzenie Eriksena.

39' Handanović odbił futbolówkę po mocnym strzale z dystansu Nainggolana.

40' Vicario dobrze obronił uderzenie Darmiana.

45' Koniec pierwszej połowy.

48' Vicario obronił strzał Sensiego.

52' Żółta kartka dla Brozovicia.

55' Niecelna główka Lukaku.

57' Mocny strzał Eriksena, Vicario przeniósł piłkę nad poprzeczką.

61' Vicario złapał piłkę po strzale Lukaku.

69' Blisko, coraz bliżej. Piłka po uderzeniu głową De Vrija odbiła się od poprzeczki.

69' Hakimi i Lautaro zastąpili Younga i Sancheza.

72' Asamoah zmienił Duncana.

77' Nareszcie! Lukaku wypuścił Hakimiego, ten dograł piłkę do Darmiana, a Włoch z bliska wepchnął futbolówkę do bramki.

80' Gagliardini i Vecino zastąpili na boisku Eriksena oraz Sensiego.

84' D'Ambrosio zmienił Darmiana.

84' Simeone pojawił się w miejsce Ruganiego.

90' Handanović końcami palców obronił główkę Pavolettiego.

90+1' Cerri i Pereiro zastąpili Zappę i Pavolettiego.

90+3' Nainggolan powstrzymał groźną kontrę i słusznie obejrzał żółtą kartkę.

90+3' Koniec meczu.

***

Inter - Cagliari 1:0 (0:0)

Gol: Darmian 77.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 36 Darmian (33 D'Ambrosio 84'),  24 Eriksen (5 Gagliardini 81'), 77 Brozovic, 12 Sensi (8 Vecino 81'), 15 Young (2 Hakimi 70'); 9 Lukaku, 7 Sanchez (10 Lautaro 70').
Rezerwowi: 27 Padelli, 97 Radu, 13 Ranocchia, 14 Perisic, 99 Pinamonti.
Trener: Antonio Conte.

CAGLIARI (3-5-2): 31 Vicario; 24 Rugani (9 Simeone 84'), 2 Godin, 44 Carboni; 25 Zappa (27 Cerri 91'), 8 Marin, 4 Nainggolan, 32 Duncan (19 Asamoah 72'), 18 Nandez; 30 Pavoletti (20 Pereiro 91'), 10 Joao Pedro.
Rezerwowi: 1 Aresti, 34 Ciocci, 3 Tripaldelli, 15 Klavan,16 Calabresi, 22 Lykogiannis, 40 Walukiewicz.
Trener: Leonardo Semplici.

Komentarze: 28

el_loco

el_loco

11 kwietnia 2021 | 11:37

Będzie ciężko! Obawiam się godziny 12.30. Nigdy Nam nie służyła!

shakurspeare

Po co ten sensi

Copacabana1

Copacabana1

11 kwietnia 2021 | 11:45

Więcej wiary proszę, więcej wiary, rozbić ich w pyl i zgwałcić Neapol FORZA INTER

11 kwietnia 2021 | 11:51

Fajny skład, widać że Conte chce przetestować inna, bardziej techniczną grę niż ostatnio. Może to nawet początek budowy jakiegoś stylu na nowy sezon, albo przynajmniej alternatywnych rozwiązań. Duże tak dla tego składu.

11 kwietnia 2021 | 11:52

Ciekawe jak Sensi obok Eriksena będzie gra wyglądać. Plus za próbę takiego ustawienia.

11 kwietnia 2021 | 12:01

Godzina to jedno ale Cagliari z nami się zawsze spina, a teraz już mają nóż na gardle, a wiadomo, że każda seria kiedyś się kończy...

11 kwietnia 2021 | 13:17

Jak mamy grać na pół gwizdka to niech spierdalaja z tego boiska tylko brozo zapierdala reszta niech się obudzi po przerwie bo na kapuczyne to po meczu mogą iść A nie siesta na boisku z takim cagliari to 4.0 do przerwy

11 kwietnia 2021 | 13:28

Mi się jeszcze Darmian podobał, i Eriksen ale raczej w defensywie. Sensi guano, Young guano, Alexis guano, Lukaku trochę mniejsze guano.

11 kwietnia 2021 | 13:46

Zerzygam się tym brozoviciem dzisiaj wszystko traci pan bombka .Oczy dziś krwawią jak się patrzy na tą meczarnie

11 kwietnia 2021 | 14:31

Za tę końcówkę to mi siwych włosów przybyło... Byle dalej do przodu a Alexis na ławkę

11 kwietnia 2021 | 14:37

Mecz do zapomnienia, strasznie cyniczni jesteśmy w tym sezonie, ale to dobrze. Jedyne co mnie martwi to że kiedyś może tego szczęścia zabraknąć. Ważne 3 pkt. ;)

Matt1

Matt1

11 kwietnia 2021 | 14:41

Darmian to przykład gościa którego mało kto z nas docenial i wielu miał przeciwników (w tym również mnie). Bije się w pierś. Facet udowadnia że jest dobrym zmiennikiem i gdy dostaje szansę to potrafi ją wykorzystać. Mimo wszystko nie opieralbym skrzydła tylko na tym piłkarzu, ale jest on potrzebny do rotacji. Alexis widać że mniej gra bo nie było takiego zgrania w ataku lecz cieszę się że mamy go do rotacji. Nie jest to piłkarz do pierwszej 11 ale również daje wiele pożytku, choć może więcej jako wchodzący rezerwowy. Strzelił bramkę, tylko szkoda że był na spalonym. Ale się chłop stara. Podobal mi się Sensi, widać głód gry. Eriksen też dobrze wypadł zwłaszcza że próbował w końcu strzałów z dystansu. Najgorzej wypadł Galgiardini, truchleje za każdym razem gdy on gra... Mecz ciekawszy dla oka niż ten ze Sassuolo ale szkoda niewykorzystanych szans. Dobrze że wygraliśmy, oby tak dalej! (edycja 2021.04.11 14:41 / Matt1)

brujo666

brujo666

Gra lepsza niż w ostatnich meczach. Ciężko było Nam dziś grać atakiem pozycyjnym. Jest to zdecydowanie do poprawy. Miło się ogląda w środku Eriksena, Sensiego i Brozo. Niestety Conte musiał nam zafundować na 10 min Gagę na boisku. To były krwawe minuty. I to jak się dał objechać jak dziecko było wisienką na torcie w jego wykonaniu. Brawo za kolejne 3 pkt w drodze do upragnionego celu.

Brawo! Forza Inter!
Jest jakaś statystyka pokazująca ile razy Garcia dostał piłkę między nogami w tym sezonie? :D (edycja 2021.04.11 14:49 / SeaVent)

superdoktorgazeta

11 kwietnia 2021 | 15:51

Alexis powinien byc po tym meczu we flopie obowiązkowo, niech on lepiej wchodzi z ławki, bo wtedy gra duzo lepiej i daje dużo ruchu jak nie idzie. Co do meczu, nieco lepszy niż ostatnio i najważniejsze, że konsekwentnie punktujemy. Witamy się ze scudetto, oby tak dalej.

gismo

gismo

11 kwietnia 2021 | 15:53

Gaga jak tylko wchodzi to zawsze coś odwali a Inter przestaje grać w środku pola. To nie jest przypadek, bo to się dzieje w każdym meczu kiedy wchodzi.

11 kwietnia 2021 | 16:39

Ciężko sie, to oglądało ale ważne 3 pkt. Sensi miał przebłyski, wreszcie Eriksen troche postraszył z dystansu. Niestety widać, że wahadła bez Hakimiego wyglądają przecietnie.

Plus oczywiście niezniszczalna defensywa. Byle do Scudetto.

11 kwietnia 2021 | 20:12