Papu Gomez za Joao Mario?

11 kwietnia 2021 | 21:56 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Tytuł newsa może brzmieć dla fanów Interu zupełnie komicznie. Niekoniecznie jednak postrzega tak sprawę hiszpański dziennik, Estadio Deportivo. Zdaniem jego redaktorów, na Półwyspie Iberyjskim dojdzie do sporej batalii o podpis 28-latka.

Wraz z końcem czerwca Portugalczykowi wygasa wypożyczenie do lizbońskiego Sportingu. Pomocnik radzi sobie na tyle dobrze w barwach Lwów, iż wzbudza gorące zainteresowanie już trzech ekip.

Kilka dni temu informowaliśmy, że "starcie" rozegra się pomiędzy obecnym klubem zawodnika, a Realem Betis. Według ED, do walki włącza się na poważnie Sevilla FC. Los Nervionenses łączeni byli z Joao Mario latem zeszłego roku, ale skończyło się na niczym. Tym razem działacze Sevilli mieli się ostatecznie przekonać co do Portugalczyka.

Oba andaluzyjskie kluby mają jednak na celu wypożyczenie gracza z Interu, a nie definitywny transfer. Estadio Deportivo dodaje, iż Sevillistas mają mieć asa w rękawie. Byłby nim Alejandro Gomez, który dopiero co dołączył do ekipy z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. 

Były piłkarz Atalanty Bergamo wystąpił dotychczas w dziewięciu spotkaniach La Liga, zdobywając jedną bramkę. Argentyńczyk wyszedł na murawę w pierwszym w składzie tylko w pięciu meczach, czterokrotnie wchodząc z ławki, a raz nie pojawiając się na murawie w ogóle. 

Hiszpański dziennik przekonany jest, iż dla Sevilli większą wartość stanowiłby właśnie Joao Mario. Andaluzyjczycy wiedzą dobrze o tym, iż Inter mógłby być zainteresowany usługami Papu Gomeza.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 11 kwietnia 2021 | 22:24   

Wymiana 1:1 byleby się Portugalczyka pozbyć i jestem na tak. Gomez nadal może być wartością dodatnią i Conte pewnie znalazłby dla niego miejsce ale pozbycie się balastu powinno być na pierwszym miejscu

Darkos

Darkos 11 kwietnia 2021 | 22:29   

Jakakolwiek umowa pozwalająca na pozbycie się permanentnie JM jest dobrą umową.

superofca

superofca 12 kwietnia 2021 | 02:37   

Byłoby mega. Z drugiej strony nie wiem czy Papu by się u nas odnalazł, nie zrozumcie mnie źle, bo to świetny piłkarz ale Eriksen też, a jakie podejście do zadań u pomocników ma Conte nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ważne żeby JM już tu nie wracał.

Chrisu

Chrisu 12 kwietnia 2021 | 07:28   

Gomez to ma cos z bania juz.

excubitor

excubitor 12 kwietnia 2021 | 13:14   

ofca dobrze mówi, jeśli z Gaspem się nie dogadał pod kątem zadań w defensywie, to u nas byłoby tylko gorzej. Papu zupełnie nie pasuje do stylu Conte.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich