Papu Gomez za Joao Mario?

11 kwietnia 2021 | 21:56 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery2 min. czytania

Tytuł newsa może brzmieć dla fanów Interu zupełnie komicznie. Niekoniecznie jednak postrzega tak sprawę hiszpański dziennik, Estadio Deportivo. Zdaniem jego redaktorów, na Półwyspie Iberyjskim dojdzie do sporej batalii o podpis 28-latka.

Wraz z końcem czerwca Portugalczykowi wygasa wypożyczenie do lizbońskiego Sportingu. Pomocnik radzi sobie na tyle dobrze w barwach Lwów, iż wzbudza gorące zainteresowanie już trzech ekip.

Kilka dni temu informowaliśmy, że "starcie" rozegra się pomiędzy obecnym klubem zawodnika, a Realem Betis. Według ED, do walki włącza się na poważnie Sevilla FC. Los Nervionenses łączeni byli z Joao Mario latem zeszłego roku, ale skończyło się na niczym. Tym razem działacze Sevilli mieli się ostatecznie przekonać co do Portugalczyka.

Oba andaluzyjskie kluby mają jednak na celu wypożyczenie gracza z Interu, a nie definitywny transfer. Estadio Deportivo dodaje, iż Sevillistas mają mieć asa w rękawie. Byłby nim Alejandro Gomez, który dopiero co dołączył do ekipy z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. 

Były piłkarz Atalanty Bergamo wystąpił dotychczas w dziewięciu spotkaniach La Liga, zdobywając jedną bramkę. Argentyńczyk wyszedł na murawę w pierwszym w składzie tylko w pięciu meczach, czterokrotnie wchodząc z ławki, a raz nie pojawiając się na murawie w ogóle. 

Hiszpański dziennik przekonany jest, iż dla Sevilli większą wartość stanowiłby właśnie Joao Mario. Andaluzyjczycy wiedzą dobrze o tym, iż Inter mógłby być zainteresowany usługami Papu Gomeza.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00

11 kwietnia 2021 | 22:24

Wymiana 1:1 byleby się Portugalczyka pozbyć i jestem na tak. Gomez nadal może być wartością dodatnią i Conte pewnie znalazłby dla niego miejsce ale pozbycie się balastu powinno być na pierwszym miejscu

Darkos

Darkos

11 kwietnia 2021 | 22:29

Jakakolwiek umowa pozwalająca na pozbycie się permanentnie JM jest dobrą umową.

superofca

superofca

12 kwietnia 2021 | 02:37

Byłoby mega. Z drugiej strony nie wiem czy Papu by się u nas odnalazł, nie zrozumcie mnie źle, bo to świetny piłkarz ale Eriksen też, a jakie podejście do zadań u pomocników ma Conte nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ważne żeby JM już tu nie wracał.

Chrisu

Chrisu

12 kwietnia 2021 | 07:28

Gomez to ma cos z bania juz.

excubitor

excubitor

12 kwietnia 2021 | 13:14

ofca dobrze mówi, jeśli z Gaspem się nie dogadał pod kątem zadań w defensywie, to u nas byłoby tylko gorzej. Papu zupełnie nie pasuje do stylu Conte.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich