CAMPIONI 2021

 

Van Hanegem: De vrij jest najlepszy

14 kwietnia 2021 | 23:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Kibice Interu już dawno temu przekonali się o piłkarskiej klasie Stefana de Vrija. Co ciekawe, ten nadal musi udowadniać swoją wartość w kraju rodzinnym, gdzie postrzega się go jako ewentualne zastępstwo dla duetu Van Dijk - De Ligt.

Z taką opinią całkowicie nie zgadza się holenderski ekspert i były zawodnik Willem van Hanegem. Jego zdaniem defensor Interu jest najlepszym obrońcą Serie A i zalicza się do ścisłej światowej czołówki na swojej pozycji:

- De Vrij jest po prostu najlepszym obrońcą w Serie A. Od dawna powtarzam, że jest wyraźnie lepszy od De Ligta. De Vrij sięgnie po tytuł we Włoszech, a tutaj ciągle chce się rozmawiać o Virgilu van Dijku. On naprawdę stał się jednym z najlepszych obrońców na świecie. Wydaje się, że wiele osób zwyczajnie nie chce tego dostrzegać. Na boisku jest bardzo skromny, gra całkowicie w interesie zespołu, ale przydałoby się go czasem poklepać po plecach.

Źródło: Algemeen Dagblad

Polecane newsy

Komentarze: 4

superofca

superofca 15 kwietnia 2021 | 00:56   

Holendrzy mają świetnych piłkarzy, kluby i historię, znają się na piłce i ja czują ale też są po prostu jebnięci. Wszędzie na świecie taki obrońca jak Stefan byłby stawiany za filar kadry ale kurwa pomarańczowi wiedzą lepiej.

TheClear

TheClear 15 kwietnia 2021 | 09:44   

To zawsze trener wybiera, bo On wie jakie są potrzebne atrybuty na boisku dla jego taktyki, ale zgodzę się że Stefan jest jednym z najlepszych i posiada wysoki poziom stabilności formy, dlatego zawsze można na niego liczyć, co ważne.

inter00

inter00 15 kwietnia 2021 | 10:21   

Van Dijk miał jeden kapitalny sezon a De Light popełnia sporo błędów, Stefan jest od nich dużo bardziej stabilny i szkoda mi go że gra w reprezentacji takiej a nie innej

Drago194

Drago194 15 kwietnia 2021 | 11:19   

Problem w tym że Holendrzy nie mają trenera na ławce tylko wuefistę - amatora - parodystę De Boera. Tak jak pomarańczowi to moja druga ulubiona reprezentacja zaraz po Włochach tak życzę im ośmieszenia na Euro i raz na zawsze zakończenia mitu dobrego trenera De Boera.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich