CAMPIONI 2021

 

Suning notuje zyski i rozszerza działalność

15 kwietnia 2021 | 21:29 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Jak donosi portal FCInterNews.it, Suning Group zanotuje zysk za I kwartał 2021 roku. To efekt analizy sprawozdania finansowego giganta e-commerce. W dodatku Chińczycy poszerzyli działalność o kilkaset nowych sklepów.

Osiągnięcie dodatniego bilansu w dobie koronakryzysu nie należy do łatwych operacji. Ta sztuka udała się jednak korporacji rodziny Zhang. Wedle przewidywań, przychody Suninga za pierwsze trzy miesiące wyniosą do 550 milionów juanów, co w przeliczeniu wynosi około 70 milionów euro. 

Właściciele Interu w pierwszym kwartale obecnego roku otworzyli już 600 nowych punktów sprzedaży. Jest to pokłosie deklaracji Zhanga Jindonga, który ogłosił niedawno, iż od tej pory wszelkie działania skupiają się na handlu detalicznym. Część osób odebrała oświadczenie jako informację o definitywnych planach sprzedaży mediolańskiego klubu. Media uspokoiły jednak, iż chodziło o poboczne interesy grupy w Państwie Środka, a nie o Inter.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

shinveji

shinveji 15 kwietnia 2021 | 22:24   

Gdyby inter upadł przez finansową słabość chinskiej firmy podczas kryzysu to byłby cios dla autorytetu partii komunistycznej.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich