CAMPIONI 2021

 

Florenzi dżokerem Conte?

16 kwietnia 2021 | 09:00 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Piątkowe wydanie La Gazzetta dello Sport już z okładki sugeruje, że latem szeregi Interu mógłby zasilić Alessandro Florenzi. Wielkim zwolennikiem sprowadzenia wychowanka Giallorossich miałby być sam Antonio Conte.

Do konkretnych ruchów jeszcze nie doszło, lecz mediolański dziennik przewiduje, że podobny ruch miałby wielkie szanse powodzenia. Sam Florenzi z powodzeniem radzi sobie na wypożyczeniu w Paryżu, lecz dotychczas nie poczyniono żadnych kroków w kierunku definitywnego wykupienia piłkarza Romy.

Czy z okazji skorzysta Inter? Za kandydaturą 30-latka mają przemawiać jego niezawodność i wszechstronność, która pozwala mu z powodzeniem występować na kilku pozycjach. Obie cechy bardzo ceni sobie Antonio Conte. Panowie zresztą mieli już okazję współpracować ze sobą w reprezentacji.

LGdS odgrzewa także temat Emersona Palmieriego, który również miałby znaleźć się wśród potencjalnych celów na letnie mercato Interu. Do plotek z jego udziałem sympatycy Nerazzurrich zdążyli już jednak przywyknąć.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 16 kwietnia 2021 | 10:15   

Jestem za, kawał zawodnika jak na realia Serie A. Darmiana przesuniemy na lewą stronę a na prawej zostanie Hakimi z Florenzim i uważam że prawa strona jest obsadzona bardzo solidnie

Darkos

Darkos 16 kwietnia 2021 | 18:19   

Spoko opcja byłaby. Ciekawe czy go odpuści PSG

Huragan1410

Huragan1410 17 kwietnia 2021 | 01:49   

Jak najbardziej za.

TheClear

TheClear 17 kwietnia 2021 | 12:19   

Na prawej Hakimi, Danilo i Darmian jest. Skupić się na silnym lewym wahadle.... Emerson jedna z opcji.

kandziak

kandziak 18 kwietnia 2021 | 09:25   

Jeśli Hakimi zostanie to prawa strona jest kompletna. Nie wierze w te plotki w ogóle. Potrzebny jest lewy środkowy i wahadłowy na cito.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich