Podział punktów w Neapolu

18 kwietnia 2021 | 19:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Koniec zwycięskiej passy piłkarzy Antonio Conte. Nerazzurri zremisowali z SSC Napoli 1:1. W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą kuriozalnego samobója Samira Handanovicia. Po przerwie do remisu doprowadził Christian Eriksen.

18' Handanović łatwo obronił strzał Fabiana Ruiza.

22' Niecelny strzał głową w wykonaniu De Vrij'a.

25' Koulibaly oddał niecelny strzał głową.

27' Darmian znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale podjął złą decyzję i akcja została zmarnowana.

29' Mocny strzał Brozovicia, Lukaku instynktownie dostawił stopę, lecz futbolówka odbiła się od poprzeczki.

36' Kuriozalny gol dla Napoli. Handanović złapał piłkę po zagraniu Insigne, lecz ta wypadła mu z rąk po zderzeniu z De Vrij'em i wturlała się do bramki.

38' Koulibaly zobaczył żółtą kartkę.

39' Wielki pech Lukaku. Tym razem Belg trafił w słupek po dograniu od Eriksena.

45+1' Meret uprzedził Barellę w polu karnym. Wcześniej znakomitym podaniem popisał się Lautaro.

45+1' Koniec pierwszej połowy.

50' Nieudana próba strzału głową w wykonaniu Hakimiego.

55' Remis! Po zamieszaniu w polu karnym Neapolu piłka trafiła pod nogi Christiana Eriksena, a ten mocnym i precyzyjnym strzałem zza szesnastki nie dał szans Meretowi.

57' Niecelna próba Lautaro.

59' Demme skiksował w niezłej sytuacji.

63' Żółta kartka dla Darmiana.

64' Fabian Ruiz nie zdążył do piłki strąconej przez Di Lorenzo.

66' Nieudana próba Eriksena z rzutu wolnego.

68' Perisić zmienił Darmiana.

74' Mertens zastąpił Osimhena.

75' Sanchez pojawił się w miejsce Lautaro.

78' Strzał Eriksena i spokojna obrona Mereta.

80' Poprzeczka po strzale Politano. Inter miał dużo szczęścia.

80' Demme zobaczył żółtą kartkę.

82' Sędzia początkowo podyktował rzut karny dla Napoli, ale po obejrzeniu powtórki wideo zmienił swoją decyzję. Czysta interwencja De Vrija.

84' Gagliardini zmienił Eriksena.

87' Żółta kartka dla Politano.

88' Elmas zastąpił Zielińskiego.

88' Żółta kartka dla Mertensa.

90+1' Bakayoko i Hysaj zastąpili Fabiana Ruiza oraz Politano.

90+4' Manolas i Hakimi ukarani żółtymi kartkami.