CAMPIONI 2021

 

Silvestri zastąpi Handanovicia?

26 kwietnia 2021 | 23:54 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Zdążyliśmy już przywyknąć, że każdy słabszy występ Samira Handanovicia staje się źródłem kolejnych plotek o poszukiwaniach jego następcy. Słoweniec nie ma ostatnio najlepszej passy, więc temat nowego bramkarza Interu powrócił na tapetę.

Zdaniem eksperta od mercato Alfredo Pedulli Nerazzurri mocno rozważają kandydaturę Marco Silvestriego z Hellasu Werona. 30-latek od dłuższego czasu zalicza się do grona ligowej czołówki, co zaowocowało nawet powołaniem od Roberto Manciniego.

Pedulla zwraca także uwagę na kwestie ekonomiczne, gdyż Silvestri byłby znacznie tańszą opcją od Juana Musso, Alessio Cragno czy Bartłomieja Drągowskiego. Zresztą pojawił się pomysł, że do transakcji mógłby zostać włączony Ionut Radu, co dodatkowo obniżyłoby jej koszty.

 

Źródło: Alfredo Pedulla

Polecane newsy

Komentarze: 7

inter00

inter00 27 kwietnia 2021 | 07:57   

Ja wiem że Handa ma momenty gdzie zawodził ale to nie tak że zapomniał jak się broni. Ma i miał już w tym sezonie słabszy okres, rozglądać się za kimś ciekawym trzeba jednak jeżeli mamy kupować średniaków ligowych to lepiej już żeby Handa został na następny sezon jako pierwszy bramkarz. Trafi się okazja żeby dostać kogoś na prawdę dobrego to wtedy można naszego kapitana odsuwać od składu

DonPietro

DonPietro 27 kwietnia 2021 | 08:34   

Jak nie ma szans na jakiegoś topowego bramkarza to lepiej dać szansę swoim.

pasek_9

pasek_9 27 kwietnia 2021 | 10:03   

Jak wymiana na 30 latka to wolę Radu

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 27 kwietnia 2021 | 12:40   

Idąc w tę stronę to Reina ma krótki kontrakt i wygryzł Strakoshę. Jak postarzać skład to na całego.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 27 kwietnia 2021 | 13:56   

Przecież to latający pieniek jest.

Niko

Niko 27 kwietnia 2021 | 14:17   

Silvestri byłby spoko, ale jako 2 jak dla mnie :/

excubitor

excubitor 27 kwietnia 2021 | 19:45   

pasek i z tym Radu, którego największym sukcesem jest 17 miejsce w lidze i jakieś 50 spotkań chcesz iść na Ligę Mistrzów?
Silvestri ma 300 spotkań na koncie, 30 lat to nadal mało jak na bramkarza.

Mamy ponad 600 milionów zadłużenia i co najmniej 3 bardziej pilne transfery graczy z pola (lewe wahadło, zmiennik Lukaku, zmiennik Bastoniego). Nie nastawiam się ani na Musso, ani na Drągowskiego.
Nie wiem, może oni liczą że Stankovic odpali w ciągu roku, albo Brazao xD
Obstawiam, że Handa będzie podstawowym bramkarzem jeszcze z rok, albo i nawet przedłużą kontrakt o kolejny rok, a Silvestri miałby być sensownym zmiennikiem. Gdyby się udało zrobić dwustronne wypożyczenie z Radu, to byłoby idealnie. Niski koszt, młody pokazałby w ligowym średniaku, czy jest czegoś wart, a my mielibyśmy doświadczonego drugiego bramkarza.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich