Paolillo: Nigdy nie wybaczę Mourinho

28 kwietnia 2021 | 00:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Były dyrektor generalny Interu Ernesto Paolillo wyznał, że ma żal do Jose Mourinho za jego odejście do Realu Madryt. Paolillo wyjawił także, że jego plan na drużynę zakładał całkowite przebudowanie kadry pierwszego zespołu.

- Moim pomysłem była przebudowa zespołu. To była zwycięska drużyna, ale gracze byli już zmęczeni i puści. Mourinho o tym wiedział i uciekł tej samej nocy. Nigdy mu tego nie wybaczę. Byłem przekonany, że należy zdemontować drużynę, ponieważ nie możesz wygrać Ligi Mistrzów, a następnego dnia oznajmić mediom, że chcesz podpisania nowego kontraktu (aluzja do Diego Milito przyp. red.).

- Pomyślałem, że wspaniale byłoby zacząć wszystko od początku z innym trenerem niż Rafa Benitez. Myślałem o Conte. On to pamięta. Rozmawialiśmy podczas meczu. Miał jasne pomysły, ale prawdziwy problem polegał na tym, że Moratti nie chciał sprowadzać Juventino po odejściu Mourinho.

Źródło: Calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

Adriano19f

Adriano19f 28 kwietnia 2021 | 11:24   

Na tamten moment Rafa się wydawał dużo lepszą opcje teraz po latach sobie można tak gadać że mogliśmy tego wziąć tamten był chętny czy ktoś tam

Pepesz1908

Pepesz1908 28 kwietnia 2021 | 13:32   

A ja wrecz przeciwnie na to patrze. Piekna romantyczna historia. Forza Mourinho

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 28 kwietnia 2021 | 16:38   

Za to co dla nas zrobił Mou , będę mu zawsze wdzięczny. To co zrobił dla klubu, sprawia że mógł zrobić co chciał. Szkoda, bo oczywiście było to rozczarowanie, że odszedł ale... może dzięki temu jego karta w Interze jest tak wspaniała, bo potem mieliśmy zjazd.

Oba

Oba 28 kwietnia 2021 | 17:22   

Massimo po tym sukcesie nie chciał już inwestować. Stwierdził, że ma zespół mistrzów i każdy chyba pociągnie tego samograja. Prawda jest taka, że Benitez dostał zespół wyciśnięty jak cytrynę, a gdy powiedział że oczekuje 3 transferów to wyleciał. W pewnym sensie ten sukces w Interze zmarnowano bo wystarczył 1 lub dwa transfery żeby utrzymać się w topie, a tak mieliśmy już tylko zjazd.

Bonhart25

Bonhart25 28 kwietnia 2021 | 18:48   

Zgadzam się z Oba

darren

darren 28 kwietnia 2021 | 20:05   

Wiedział kiedy odejść z klubu. Tak samo Ferguson z United. Potrzebna była przebudowa składu, ale oprócz braku chęci brakowało również $$$.

superofca

superofca 29 kwietnia 2021 | 09:14   

To był cios ale dobrze, że odszedł wtedy, a nie tak jak w Chelsea albo United kiedy już wszyscy mieli go dość.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich