CAMPIONI 2021

 

Steven Zhang: To Wasze Scudetto

3 maja 2021 | 01:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Przybyłem, zobaczyłem i mogę świętować! Steven Zhang przyleciał do Mediolanu, aby wspólnie z drużyną celebrować zdobycie tytułu mistrzowskiego. Prezydent Interu wystosował z tej okazji również wyjątkowy apel skierowany do całej społeczności Nerazzurrich.

- To emocjonujący i wyjątkowy czas dla wszystkich zaangażowanych w ten projekt, którzy towarzyszyli nam w tej podróży. Przede wszystkim dziękuję naszym kibicom, współpracownikom i oczywiście trenerowi Conte oraz zawodnikom, którzy ciężko pracowali, aby tytuł trafił do domu.

- Ponadto chciałbym podziękować pracownikom i dyrektorom, którzy wspierali mnie w tym roku oraz w poprzednich pięciu latach. Dziękuję wszystkim, którzy byli częścią tego projektu i pracowali z nami nie tylko teraz, ale także w przeszłości. Myślę, że wszyscy są częścią tego Scudetto i ten tytuł należy do nich wszystkich. Ogromne podziękowania.

- Specjalne podziękowania dla mojego ojca i Massimo Morattiego, który prowadził mnie przez lata, wspierał emocjonalnie i mentalnie, a także pomógł zrozumieć, czym jest Inter. Na koniec dziękuję kibicom, którzy kochają ten sport i podążają za Interem. Mam nadzieję, że w tym trudnym czasie otrzymają nieco pozytywnej energii.

- To wyjątkowy dzień. Rozmawiając z zawodnikami po wygranej z Crotone, powiedziałem im, że ciężko było mi sobie wyobrazić taki scenariusz. Jesteśmy w tym miejscu dzięki naprawdę ciężkiej pracy wykonanej w ostatnich miesiącach i latach. W rzeczywistości nie ma słów, których mógłbym użyć do opisania tego wszystkiego.

- Dla naszych fanów na całym świecie, w Mediolanie i we Włoszech, to Scudetto jest dla Was. Jest wam dedykowane i mam nadzieję, że przyniesie radość i nadzieję. Pokazuje ono wartość ciężkiej pracy.

- Przyszłość Interu jest taka sama jak przez poprzednie 100 lat. Naszym celem jest szerzenie pozytywnej energii, nadziei, integracji i innowacyjnych pomysłów wśród ludzi, którzy za nimi podążają. Nie jest ważne, czy jesteś fanem Interu, miłośnikiem piłki nożnej, a nawet jeśli nie jesteś wielkim kibicem tego sportu, nasze przesłanie i projekt będą niosły te wartości.

 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

maestro84

maestro84 3 maja 2021 | 10:31   

No nie brzmi to niestety zabardzo w stylu "Jedziemy dalej", no ale obym się mylił.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich