CAMPIONI 2021

 

Antonello: Dedykujemy ten tytuł służbie zdrowia

3 maja 2021 | 10:41 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

W wywiadzie dla InterTV Antonello opisał emocje wynikające z tego, że współprowadzony przez niego klub został mistrzem kraju. Jednocześnie podziękował osobom zaangażowanym w zespół za osiągnięcie sukcesu po trudnym sezonie i zadedykował zwycięstwo służbie zdrowia.

- Doświadczenie tego od wewnątrz było dla mnie wyjątkowo emocjonujące, zarówno jako Interisty, jak i CEO Interistów - rozpoczął Antonello.

- Chciałbym podziękować Panu Conte i graczom, którzy w tym roku pracowali niesamowicie ciężko, aby osiągnąć ten cel. Wszyscy ci, którzy pracują dla klubu, którzy udzielili nam istotnego wsparcia za kulisami, jak również nasi partnerzy i sponsorzy, którzy wspierali nas przez lata, szczególnie w tym tak bardzo odmiennym roku.

- Dziękuję również naszym fanom, którzy niestety nie mogli być na San Siro, aby do nas dołączyć, ale którzy zawsze okazywali swoje wsparcie zespołowi i klubowi.

Dyrektor wyjaśnił również, że triumf w tym sezonie był zwieńczeniem długoterminowego planowania i ciężkiej pracy.

- To projekt, który rozpoczął się pięć lat temu dzięki rodzinie Zhang, która przez te lata pomagała nam w naszej drodze do rozwoju. To chwila sukcesu po ciężkiej pracy i planowaniu. Wysiłek, jaki drużyna wykonała w tym roku w trudnych warunkach i bez naszych kibiców na stadionie, zasługuje na jeszcze większe uznanie.

- Zdobycie tytułu w normalnych okolicznościach jest już bardzo trudne. Zwycięstwo w warunkach z pandemią, która stworzyła tak wiele problemów gospodarczych, sprawia, że ​​jesteśmy jeszcze bardziej dumni z osiągniętego wyniku. W związku z tym chciałbym podziękować wszystkim pracownikom służby zdrowia, lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, którzy w ciągu roku wspierali wszystkich, którzy ucierpieli. Nadal pracują na najwyższych obrotach, aby umożliwić nam jak najszybsze wyjście z tej pandemii. To tytuł, który trzeba im również zadedykować - podsumował.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich