CAMPIONI 2021

 

Agent: Czekamy na decyzję Zhanga

3 maja 2021 | 21:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Włodarze klubu pytani o przyszłość powtarzają niczym mantrę, że teraz jest czas świętowania tytułu mistrzowskiego. Pytania jednak powracają, gdyż kilka kwestii od dłuższego czasu oczekuje na finalizację. Jedną z nich jest nowy kontrakt dla Alessandro Bastoniego.

Agent Tullio Tinti wyznał, że jest już po słowie z dyrektorami Interu, lecz ostatnie zdanie należeć będzie do prezydenta Stevena Zhanga:

- Osiągnąłem już porozumienie z Marottą i Ausilio, aby za jakiś czas odnowić kontrakt. Teraz czekamy na odpowiedź właścicieli. Zawodnik chce zostać w Interze, jest fanem klubu. Umowa nie została dotychczas sfinalizowana z powodu braku obecności właściciela. Prezydent Zhang przyleciał do Mediolanu właśnie po to, by wszystko wyjaśnić.

- Conte ma wiele zasług w rozwoju Bastoniego, ale wykonał świetną pracę dla całego Interu, którego był liderem. Po czasie spędzonym w Parmie powiedział, że chce go zatrzymać, ponieważ w niego wierzy. Trener D'Aversa dobrze się o nim wypowiadał, mówiąc, że chłopak ma przed sobą wspaniałą przyszłość i wielkie perspektywy.

Źródło: Calciomercato.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

TheClear

TheClear 4 maja 2021 | 01:32   

Dobrze, ten kontrakt traktuje jak formalność.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich