Lukaku: Teraz czas na EURO

4 maja 2021 | 00:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Bieżący sezon jest naprawdę wyczerpującą przeprawą dla czołowych piłkarzy, których latem czeka jeszcze turniej EURO 2021. Wielkie nadzieje na triumf w imprezie mają m.in. Belgowie.

W rozmowie z La Tribune Romelu Lukaku wyznał, że po zdobyciu Scudetto jego uwaga koncentruje się już powoli na kolejnym znaczącym celu:

- Naprawdę mam nadzieję, że wszyscy pozostali belgijscy gracze będą mogli świętować w tym sezonie zdobycie tytułów. Courtois, Eden i Thorgan Hazard, Witsel, De Bruyne i inni. Byłoby wspaniale wnieść tego ducha również do reprezentacji, abyśmy mogli razem ruszyć do przodu. Zdobycie tytułu klubowego daje ci doświadczenie, które pomaga stawiać czoła wyzwaniom. Daje tę zabójczą mentalność, za którą tęskniłem podczas mojej kariery.

- Miałem zbyt wiele momentów, w których się poddawałem. W pewnym momencie powiedziałem sobie jednak dość. Jestem zmęczony, mam 27 lat i czas na zmiany. Moja praca się jednak nie kończy. Cieszę się, ponieważ zdobyliśmy mistrzostwo, ale moja uwaga koncentruje się już na Mistrzostwach Europy.

Źródło: La Tribune

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

4 maja 2021 | 06:32

Belgia ma duże szanse i liczę po cichu na ich zwycięstwo

KawaOpole

KawaOpole

4 maja 2021 | 10:09

Belgia ma fajna ekipę oczywiście kibicuje naszym ale jak już ktoś inny miałby wygrać to super gdyby to była Belgia


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich