Inter celuje w Milenkovicia?

7 maja 2021 | 10:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Strategia cięcia kosztów i zbilansowanej polityki transferowej może zmusić Inter do poświęcenia jednej ze swoich gwiazd, gdy do klubu wpłynęłaby odpowiednio wysoka oferta. Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport sugeruje, że do głośnej roszady personalnej mogłoby dojść, chociażby w defensywie.

Na brak zainteresowania ze strony innych klubów nie mogą narzekać zwłaszcza Milan Skriniar i Stefan de Vrij. Dyrektorzy Marotta i Ausilio mają mieć już jednak przygotowane rozwiązania na wypadek konieczności błyskawicznego zastąpienia jednego z obrońców. To Nikola Milenković z Fiorentiny.

Serb od dłuższego czasu zalicza się do grona wyróżniających się defensorów młodego pokolenia, a przy fachowcu pokroju Antonio Conte mógłby dokonać skoku jakościowego. Umowa 23-latka obowiązuje tylko do czerwca 2022 roku, co powinno znacząco obniżyć koszty ewentualnej transakcji.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

Chrisu

Chrisu

7 maja 2021 | 10:46

Wydaje się koleś dobry, brałbym go jak się kontrakt kończy, młody a już coś prezentuje (edycja 2021.05.07 10:46 / Chrisu)

inter00

inter00

7 maja 2021 | 12:31

Jak kogoś sprzedać z kręgosłupa zespołu to tylko Lautaro

IMSuchy

IMSuchy

7 maja 2021 | 13:34

Jedynie za Rano do rotacji.Oby naszego kręgosłupa z 3 środkowych najlepszych od lat nie rozsprzedali bo są zgranie i wiedzą o co chodzi w taktyku Conte .Na chwilę obecną nie zastąpimyich nikim .

HeyaMakumba

HeyaMakumba

7 maja 2021 | 15:07

Jest nam potrzebny przynajmniej jeden ŚO gotowy do gry w pierwszym składzie na ławce bo jest tam jedna wielka kupa.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich