CAMPIONI 2021

 

Muriel: Pragnę kontynuować przygodę z Atalantą

10 maja 2021 | 02:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dzięki dwóm trafieniem w meczu z Parmą Luis Muriel dogonił w klasyfikacji strzelców Romelu Lukaku. We włoskich mediach pojawiają się plotki, jakoby Kolumbijczyk miał znajdować się w orbicie zainteresowań Interu na przyszły sezon, lecz operacja wydaje się bardzo trudna do zrealizowania.

Po pierwsze Nerazzurri mogą mieć problemy ze zrealizowaniem finansowych wymagań La Dei. Po drugie sam piłkarz otwarcie zapowiada chęć kontynuowania swojej przygody w Bergamo i sugeruje próbę powalczenia z Atalantą o najwyższe cele:

- Odkąd przybyłem do Atalanty, często zaczynałem na ławce, ale jest jeszcze kilka spotkań i wciąż mogę się poprawić. Zawsze pozostawaliśmy skupieni. W tym sezonie mamy już za sobą wiele spotkań i nawet jeśli dwa ostatnie nie wyszły mi najlepiej, to jest jeszcze czas, aby się poprawić.

- Straciliśmy kilka głupich punktów, mogliśmy być znacznie bliżej pierwszego miejsca. Stać nas na rywalizację z większymi klubami, pragniemy zachować swoje miejsce w przyszłości. Nasz trener jest bardzo ambitny i ciągle wymaga więcej. Pragniemy kontynuować naszą drogę i utrzymać Atalantę w czołówce. To najlepszy sezon w mojej karierze. Chcę to kontynuować i dobrze sobie radzić.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 5

Surek

Surek 10 maja 2021 | 07:18   

Nie dziwię mu się, ale cholera przydałby się nam

inter00

inter00 10 maja 2021 | 07:55   

Ciężko byłoby go wyciągnąć, zwłaszcza w tych czasach.

domi

domi 10 maja 2021 | 17:06   

Pamiętam jak czytałem lata temu że za młodu kibicował Interowi. No i co mu się pozmieniało? Z drugiej strony, może to i dobrze.

kandziak

kandziak 10 maja 2021 | 20:34   

Szacun bo on w Atalancie zarabia jakos 1.3mln

MrSly

MrSly 30 czerwca 2021 | 18:32   

Lepiej dla niego...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich