CAMPIONI 2021

 

Lazaro: Mam kontrakt z Interem

16 maja 2021 | 23:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Sezon 2020/2021 niebawem przejdzie do historii, a wraz z nim dobiegną końca wypożyczenia kilku graczy Interu. W Mediolanie nastanie czas trudnych negocjacji i decyzji, kogo zostawić, a z kim lepiej byłoby się już pożegnać. Niepewny swojej przyszłości może być, chociażby Valentino Lazaro.

Po niezłym sezonie w barwach Borussii Monchengladbach Austriak nie powinien narzekać na brak potencjalnych ofert. Sam zainteresowany nie potrafił jednoznacznie określić, gdzie trafi w kolejnych rozgrywkach:

- Niestety COVID nieco wszystko opóźnił. Wszystko idzie jednak w dobrym kierunku. Wciąż mam długoterminowy kontrakt z zespołem mistrza Włoch. To coś wyjątkowego dla zwykłego chłopaka z Grazu, który chciał tylko grać w piłkę nożną. Nie zapominaj o tym - powiedział w rozmowie z rodzimym Kronen Zeitung. 

Źródło: Kronen Zeitung

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 17 maja 2021 | 09:28   

Raczej wątpię żeby dostał szansę ale po niezłym sezonie może uda się wziąć za niego około 10 mln

darren

darren 17 maja 2021 | 09:35   

Niech zostaje na zmiennika Hakimiego, on aż taki słaby nie był. Miał problemy na początku, ale Hakimi też je miał, a teraz wygląda dużo lepiej.

IMSuchy

IMSuchy 17 maja 2021 | 15:14   

Kluczowy do sprzedaży żeby ratować budżet 10 baniek za niego potrzebne.Odrazu mówiłem że z nim przestrzelimy no ale Conte wtedy szukał alternatywy na wahadło jak Hakimi był w bvb.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich