CAMPIONI 2021

 

Kolejni piłkarze podziękowali Conte

27 maja 2021 | 09:17 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Kolejni piłkarze dołączyli do podziękowań trenerowi Antonio Conte. Wśród nich był Samir Handanović, Achraf Hakimi i Alessandro Bastoni.

Samir Handanović:

- To były dwa trudne i męczące lata, ale w końcu wygraliśmy i cała praca się opłaciła. Byłeś wymagający i sprawiedliwy. Z tobą uczyłem się jako zawodnik i jako kapitan. To ty zawsze podnosiłem poprzeczkę i wywierałeś na wszystkich odpowiednią presję. Dziękuję Mister Conte, dziękuję twojemu sztabowi. Jesteś tym, który zrobił różnicę. Praca i wygrywanie z tobą było przyjemnością i przywilejem.

Achraf Hakimi:

- Dziękuję trenerze za ten wspólny rok i za wszystko, czego mnie nauczyłeś! Życzę tobie i twojemu sztabowi wszystkiego najlepszego w przyszłości.

Alessandro Bastoni:

- Wierzyłeś we mnie od pierwszego dnia. Sprawiłeś, że dorastałem zarówno na boisku, jak i poza nim. Pomogłeś mi zrealizować to, co zawsze było moim marzeniem - grać i wygrywać z koszulką, którą kocham. Nie mogę się powstrzymać od podziękowań za te dwa wspaniałe lata.

Źródło: Instagram

Polecane newsy

Komentarze: 1

Oraxor

Oraxor 27 maja 2021 | 11:12   

W dniu 26.05.2021 marzenia o jakiś trofeach na najbliższe lata legły w gruzach dziękuję Suning (edycja 2021.05.27 11:13 / Oraxor)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich