CAMPIONI 2021

 

Lotito: Umowa była już gotowa

28 maja 2021 | 09:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Kibice Lazio jeszcze wczoraj rano mogli przeczytać o nowej umowie dla Simone Inzaghiego, a już wieczorem musieli przełknąć gorzką pigułkę. Do gry włączył się Giuseppe Marotta i rzutem na taśmę zdołał przekonać trenera do zmiany barw klubowych.

Swojej irytacji zachowaniem Inzaghiego nie ukrywał Claudio Lotito. Właściciel popularnych Orłów zdradził, w jakich okolicznościach dowiedział się o odejściu trenera:

- Jestem rozczarowany na poziomie osobistym. Trener zmienił zdanie od zeszłej nocy do dzisiejszego poranka. Umowa była gotowa, złożyłem swój podpis. Trener miał spotkać się z sekretarzem Calverim, żeby podpisać, lecz nigdy się nie pojawił.

- Zadzwonił, powiedział, że musiał się z tym przespać i odchodzi. Wcześniej spędziliśmy razem siedem godzin, doszliśmy do porozumienia, a nawet uścisnęliśmy sobie dłonie. Powiedział mi, że nie ma już motywacji i nie potrafiłby rozpalić graczy. Gdy ktoś mówi coś takiego, jak mógłbym myśleć o jego zatrzymaniu? Gdyby powiedział mi to wieczorem, nie przygotowywałbym kontraktu do podpisania.

Wściekli są również kibice, którzy w mediach społecznościowych nie szczędzą uprzejmości klubowej legendzie. W obronie ojca postanowił stanąć nastoletni syn Tommaso:

- Mój ojciec kocha i zawsze będzie kochał Lazio. Swoje słowa kierują do tych osób, które piszą do mnie różne rzeczy, które normalnie bym zignorował. On został z wami nawet wtedy, gdy nikt inny nie pozostał. Wygrywał dla was, gdy nikt inny nie był w stanie. Wiele historii miłosnych nie kończy się tak, jak powinno, ale sentyment odczuwany przez 20 lat pozostaje i pozostanie już na zawsze.

Źródło: Calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 1

superofca

superofca 29 maja 2021 | 11:22   

Biedny Lotito całą noc siedział nad umową dla niewdzięcznego Simone. Rzygać mi się chce jak widzę te jego teksty. Kibiców Lazio widzę też ma zajebistych, zamiast powiedzieć, "dzięki Trenerze dałeś nam Puchary i Ligę Mistrzów, z tobą znowu poczuliśmy się wielcy-, to jeszcze obrzucają go błotem.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich