CAMPIONI 2021

 

Materazzi: Inzaghi musi wykonać przeskok

29 maja 2021 | 17:16 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Marco Materazzi często wypowiada się w mediach na temat Interu. W ostatnim wywiadzie z Corriere della Sera nie zabrakło jego komentarza do jednej z najbardziej palących spraw w obozie Nerrazurrich, czyli zmiany trenera.

-Conte? Mimo mocnych więzi z Juventusem, doprowadził Inter na należne mu miejsce i za to trzeba być mu wdzięcznym. Byłem zdziwiony, gdy powiedział, że wie ile znaczą zwycięstwa w takim miejscu jak Inter. Cieszę się że zrozumiał pasję kibiców Interu, która jest inna niż u pozostałych. Dla fanów stał się kimś ważnym, nie tylko ze względu na sukcesy. Zbudował silną i zwartą grupę. Na Wielkanoc niemal byliśmy mistrzem, to był zasłużony tytuł.

-Inzaghi? Musi zwrócić scudetto z 5 maja 2002. Inter ma świetną szansę, aby pozostać na szczycie. W Lazio miał wspaniałe wyniki, ale spędził tam 22 lata, przez co nie było to wystarczająco doceniane. Jest jednym z najlepiej przygotowanych młodych szkoleniowców, teraz musi wykonać przeskok.

-Lukaku? Teraz jest jak Vieri, ale nie był taki kiedy przybył. Pracował nad sobą i w końcu okazał się liderem, czapki z głów przed nim. Muszę zmienić zdanie, ponieważ dzięki wysiłkom swoim oraz Conte poczynił wielkie postępy. Udowodnił, że jest królem Mediolanu.

-Trenerka? Robiłem kursy, ale we Włoszech nie jest to proste. Mógłbym zacząć tylko w Interze, ale musisz odbyć praktyki, zanim przejmiesz swój ulubiony klub.

 

Źródło: fcinter1908.it/Corriere della Sera

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich