CAMPIONI 2021

 

Kiedy oficjalny komunikat ws. Inzaghiego?

31 maja 2021 | 09:34 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nadal nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnego potwierdzenia zatrudnienia Simone Inzaghiego w roli szkoleniowca Interu, co nie przeszkadza kibicom i dziennikarzom w określaniu go mianem trenera Nerazzurrich. W teorii sprawa jest już przesądzona. Skąd zatem taka opieszałość klubowych działaczy? 

W rolę hamulcowego wcielił się Claudio Lotito, którego zgoda jest konieczna, aby Inter mógł otwarcie poinformować o zmianie na ławce trenerskiej. W praktyce bowiem do 30 czerwca Inzaghi pozostaje nadal pracownikiem stołecznego klubu. Prezydent Lazio nie ukrywał, że mocno rozzłościło go zachowanie swojego trenera, więc teraz zapewne stara się w pewien sposób odegrać. 

Zdaniem Corriere dello Sport Giuseppe Marotta wcieli się w rolę mediatora i będzie próbował odblokować sytuację jeszcze w tym tygodniu.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

KawaOpole

KawaOpole 31 maja 2021 | 11:07   

Napewno czuję się chłop urazony ,w jego sytuacji nie dziwię mu się, myślę że faktycznie wszyscy powinni się spotkać pogadać jak dżentelmeni i podać sobie ręce niechęć prezes Lazio wyjdzie z twarzą z tego.

hawk247

hawk247 31 maja 2021 | 14:15   

Ach te Włochy

Ronaldo

Ronaldo 1 czerwca 2021 | 12:19   

Oby to nie wypaliło i Conte był dalej z nami.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich