Lukaku z golem, zwycięstwa Eriksena i de Vrija

6 czerwca 2021 | 23:46 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Przygotowania drużyn narodowych do EURO 2020 są już na finiszu. Dziś swoje  ostatnie sparingi przed turniejem rozegrało sześciu graczy Interu, których mogliśmy oglądać w barwach pięciu reprezentacji.

Jako pierwszy na murawę wybiegł Milan Skriniar, który przez 90 minut dowodził defensywą Słowacji w meczu z Austrią, zakończonym bezbramkowym remisem.

Później mogliśmy oglądać w akcji Christiana Eriksena, którego Dania mierzyła się z Bośnią i Hercegowiną, oraz Stefana de Vrija w starciu Holandii z Gruzją. Pomocnik rozegrał 59 minut, a jego kadra zwyciężyła 2:0. Jeszcze więcej powodów do radości miał środkowy obrońca, który zaliczył występ w pełnym wymiarze czasowym i miał duży wkład w wygraną Pomarańczowych 3:0.

Aż trzech Nerazzurrich wystąpiło w meczu Belgów z Chorwatami: Romelu Lukaku, Marcelo Brozović i Ivan Perisić. Bohaterem potyczki pomiędzy medalistami ostatniego mundialu był pierwszy z wymienionych, który w 38. minucie zdobył jedyną bramkę tej rywalizacji. Co więcej, on i Brozo rozegrali całe spotkanie, a Perisić został zmieniony w 80. minucie.